Advert

Gençler forma için

Hareketli günler geçiren Özlüce’de gençlerin forma savaşı devam ediyor. Disipliniyle ön plana çıkan başarılı çalıştırıcı Koşukavak’ın oyuncuları sıklıkla uyarıyor olması dikkatlerden kaçmadı.

Gençler forma için

Erkan ŞEN
Bursaspor sezon öncesi hazırlıklarını hız kesmeden sürdürüyor. Takımla diyalogu oldukça iyi olan Yalçın Koşukavak, oyuncularına çoğu zaman keskin uyarılarda da bulunuyor. Genç futbolcuların performanslarıyla göz doldurduğu hazırlık süreci sonrası kim formayı kapar bilinmez ama takıma kesinlikte 2-3 tane kilit transfer lazım. Bu sezon Süper Lig’e çıkmak için mücadele verecek takımda artık bir şeylerin yoluna girme vakti geldi de geçiyor gibi…
 

ŞAMİL YUVAYA MI DÖNÜYOR?
Transfer gündeminde pek çok isim var ancak bu konuda oldukça rahat davranan yönetim birçok oyuncuyu başka takımlara kaptırdı bile. Son günlerde kulislerde dolanan ve yazılı yerel basının spor sayfalarını süsleyen bir isim ise taraftarı şimdiden heyecanlandırmış durumda. Yeşil Beyazlı yönetimin, Denizlispor’un usta kramponlarından İsmail Aissati ile görüşmeler gerçekleştirildiği iddia ediliyor. Geçmişinde Avrupa’da uzun süre top koşturmuş olan yıldız isimin Bursa’ya geleceği edinilen bilgiler arasında. Bursaspor’a çok şeyler katmış isimlerden olan Şamil Çinaz’ın ise tekrardan Timsah’a geleceği elde edilen son bilgilerden. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500