Advert
Şerefsizler koalisyonu

Şerefsizler koalisyonu

Masum, savunmasız insanlara silâh doğrultarak rastgele ateş edenler, şerefsizler koalisyonu kurmuşlar. Bunların metotları, aralarındaki işbirliğinin delili değil mi?

15 Temmuz 2016'da köprü üzerinde masumlara ateş açan Fetöcüler, 1 Ocak 2017'de Reina'da kalleşçe insanları tarayan IŞİD kafalılar, 33 yıldır her türlü kalleşliğin arkasında bulunan PKK'lılar bu koalisyonun ortakları değil mi?

İstanbul’u işgal eden İngiliz subayları ile dans eden kadınları da gördük; Maraş’ta, Hatay’da Fransızlara yaranmak için Fransızca konuşmaya çalışan alçakları da...

Antalya’da İtalyan subaylarına göz kırpanları da; İstanbul’daki İngiliz Muhipleri Cemiyeti'ni kuranları da unutmadık.

Yunan bayraklarını öpüp başına koyanları da, biliyoruz.

Ya Amerikan Mandası olmak isteyen, aydınlar..

Elbette onları da, hafızalarımıza kazıdık.

Bunlar tıpkı Fetöcü’lerimiz, IŞİD’çilerimiz, PKK’lılarımız gibi o günkü hainlerimiz..

Sonra Maraş’ta bir Sütçü İmamımız, İzmir deki “Yunan İzmir’ e bir kurşun bile sıkmadan giremez” diyen ve orada hayata veda eden bir Hasan Tahsin’imiz, sonra Yörük Ali efelerimiz, Demirci Mehmet efelerimiz, Bursa’daki Galip efelerimiz (Celâl Bayar) gibi, 15 Temmuz'da bir Hasan Özdemir’imiz var.

Ya kadınlarımız, Halide onbaşılarımız(Halide Edip Adıvar), Ayşe binbaşılarımız, Satı kadınlarımız, kahraman analarımız gibi, 15 Temmuz’da Cumhurbaşkanımıza ulaşıp Onun sesiyle milyonları meydanlara koşturan Hande Fırat'larımız var.

Savaş olmasaydı o gün, Fetö'cü alçaklar milletimize ve Meclis'imize saldırmasaydı bugün, onların birer kahraman olacağını kim bilebilirdi ki?

Bu ülke büyük bir ülke, bu millet büyük bir millettir. Nice ihanetleri tarihin şerefsizler mezarlığına gömmüştür.

Hiç şüpheniz olmasın ki, İnşallah bu şerefsizler koalisyonunu da, o mezarlığa gömecektir.

MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN!

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500