Advert
Negatif enerjiden kaçmalı

Negatif enerjiden kaçmalı

Hayatta tüm olumsuzluklara rağmen, yüzünü güldürmeyi başarıyorsan, ne mutlu sana.

Çevrende aranılan ve pozitif enerji yayan biriysen, daha dikkatli olacaksın. Kafalarında yazdıkları türlü senaryolarla, senin üzerine baskı kurmaya çalışan ve beyinlerindeki yarattıkları saçma bir dünyayı senin kafana geçirerek üzerinde blokaj yapanlara izin vermeyeceksin.

Hayatta sadece sorunları olduğunu düşünenleri anlamak zorunda bırakmayacaksın kendini. Hayatın gerçek bir mucize olduğunu, şiir gibi güzellikleri bağrında taşıdığını, hayatın her bir insana bir şekilde gülümsediğini anlamayanlarla uğraşmayacaksın.

Hakkında hiç bir şey bilmedikleri halde önyargılı eleştiri yapan hakkında konuşmaya kalkanları susturacaksın. Değerinin farkında olmayanlardan uzak duracaksın.

Değerini bilerek yok saymaya çalışanlara ise haddini bildireceksin. Önüne hep bir maraz çıkaran , fındık kabuğunu doldurmayacak konularda olay çıkaran, insanları çıkaracaksın hayatından.

Gülüşlerini çalmaya kalkanları, ilişkileri yük haline getirenleri ,seni menfaati için sevenleri, uzaklaştıracaksın yanından ve ilişkinin mutluluk getirmesi gerektiğini yazacaksın kafana. 

Ben yaptım, idare ettik yanımızda kendini bir şey sanan insanları her yerden sileceksin. Bir ideal uğruna yola çıktığın arkadaşlarını sırf kıskançlığı yüzünden yolundan sapanları, kendi kötü niyetleriyle terk edeceksin. Ve en önemlisi teşekkür ve minnet bilmeyen, her yaptığını mecbursun gibi gösterip hep almaya meyilli teşekkürü bile veremeyen zavallı nankör insanları insan yerine koymayacaksın zaten.

Velhasıl onca yılını vererek ışıl ışıl bir enerji deposuna çevirdiğin beynini düşünerek, beyinsiz, bencil, kendini düşünen insanlara ezdirmeyeceksin kendini.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500