Advert
Vakıfköy 5 attı, Özlüce 2 yedi

Vakıfköy 5 attı, Özlüce 2 yedi

Bursaspor’un Mersin deplasmanında iki farklı sonuç alınmıştır. Birinci maç Mersin İdmanyurdu 2 - Özlüce Bursaspor 0, ikinci maç ise Mersin İdman yurdu 0 - Vakıfköy Bursaspor 5 olarak bitmiştir. Ligin bütününde de aynı şeklide oynansa sonuç değişmezdi. Belki de bir yandan Avrupa yolcusu olurduk. Öte yandan transferde yine Bursaspor’un değerleri konuşulurdu.

Bu gençlere kimin ve kimlerin uzun sözleşmeler yaparak takıma kazandırdığını iyi bakınız. Bugün gerdan kırıp aralarında fotoğrafa girenlerin hiçbiri değildir.

Mersin İdman Yurdu deplasmanında ilk 11’de Furkan Soyalp, F. Emre Ünver, Bünyamin Kasal, Mert Örnek ve Kubilay Kanatsızkuş` u koymak eyyam demeyeyim ama ancak kötünün iyisidir.

Cucak’ tan cacık olmayacağı haftalar öncesinden belli iken, Tom de Sutter’ den sufle bile olmayacağı ayan beyan ortada iken, kanatlarımız delik deşikken, göbeğimiz düşükken 18 e bile almadığınız gençleri Avrupa hayali bittikten, namus elden gittikten sonra sahaya sürdünüz. Onlarda Maestro Batalla yönetiminde gereğini yapıp kafanıza dank diye vurdular ve uyanın ağalar Bademli’ ye geldik dediler.

Kubilay, Furkan, Mert bugün Galatasaray’da olsa ilk on birde yer alırlardı. Bakiyesi de kesin on sekizde olurken bizde son maçta görüntü yapmak için kullanılmaları ayıptır ve günahtır.

Korkum o’dur ki; seneye yine güvenememekten kaynaklanan aynı hatalar tekrarlanacaktır. Büyük paralar verilen küçük kaliteler yüzünden bu çocuklara forma uzak kalacaktır. Onlar da kırgınlıklarını sırtlarına alarak başka limanlara doğru yol alacaklardır. Sonra da Bursa’daki eyyamcılar onlara hain damgası vuracaktır.

Bu sene de böyle geçti ama Özlüce’de yaşanacak lig seneye bu kadar kolay geçmeyecektir. 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500