Advert
Herşey gibi FETÖ'de Bursa'yı teğet(!) geçti

Herşey gibi FETÖ'de Bursa'yı teğet(!) geçti

İstanbul, Ankara, Kayseri gibi devletin ve sanayinin tepe noktalarında olan illerimizde deve dişi gibi şirketlere kayyum atanırken, görünen sahipleri gözaltına alınırken, Bursa'da bunun büyük ölçüde eğitim, emniyet ve devlet kurumları çalışanları üzerinde operasyon boyutunda kaldığını görünce içim ferahlıyor(!)

Muhterem ve çalışkan vekillerimiz sırtüstü yatmaktan vakit bulduğundabüyük emekler vererek Bursa'nın hızlı trenini, Yenişehir Oto TestMerkezini, Uluslararası Yazılım Kongresini ve dahi teşvikleri nası lteğet geçirdilerse FETÖ'yü de  teğet geçirdiler. Aklıma "acaba siz demi?" gibi deli sorular bırakarak...

BTSO 'ya bakıyorsun. Yönetim Masasının üç bacağı kırılmış hurdaya çıkmış ama koltuk sağlamım diye kasıla kasıla oturuyor. Tayyörün etekboyu ilgili konuda bülbül gibi konuşan panelist oluyor ama bu hayati konuda dili lal oluyor.

U.Ü. ye bakıyorsun "atanınca"  büyük umutlar beslediğim Rektör Hoca sosyal alemde bülbül, medyada şahin ama teşkilatında kuzu gibioturuyor. Hiç bir şey yapmamayı iş yaptım sanıyor.

BŞB desen ayrıalem, bir yabancı gelse BŞB'yi incelese, yedi buçuk yıldır teşrifatçılar dahil  bütün kadroların seçimle geldiğini düşünür. Çünkü yatan yatmayan herkes yerinde oturuyor. Peki işler iyi gidiyor mu? Her geçen gün batıyoruz ama kadrolar yerinde duruyor. Soniki senede bu'dur diyeceğimiz bir tek adam gibi icraat yapılmadı.
Belediyeye işiniz düşmeye görsün. Hem sinirsel hem de ‘duygusal’ yıkım yaşamadan iş yaptıramazsınız.

Osmangazi İmar Müdürü bile 70 model Bayındırlık ve İskan Bakanı yetkileri ile donandığını zannediyor. Bıçağını vurdu mu arsayı bileikiye bölüyor.Sonra Bursa'da FETÖ'cü yok öyle mi?
Bursa'da spor dâhil hepsinin içinde bol miktarda var ama millette söyleyecek yürek yok.Aslında sonuç olarak Bursa'da hayat yok.

 

İSLAMİK MAFYA ÖRGÜTÜ FETÖ

Otuz yıl dinsi sapık bir örgüte yardaklık, yataklık,yardım ve çetebaşına kayıtsız şartsız biat eden criminal tiplerin, pişmanlık numaraları ile ekranlarda boy gösterip yeteneksiz şarkıcılar gibi gündemden rol çalmak için "eski aşklarını" anlatmalarına"ilişkilerinin" detaylarını anlatmalarını yemiyorum. Hiç birisine enküçük bir saygım ve insani bakışım yoktur.

Sen milyonlarla insanın kanına giren, dinini saptıran bir çetenin"lider" kadrosunda olacaksın. Rüzgâr ters dönünce vatana hizmet faslından o muhteşem(!) mafyavari örgütlenme biçimini ballandırarakanlatacaksın.Size kim inanır?
Elbette Kadir İnanır, bakiyesi  ise aldatıldığını ifade ederek
Allahtan af, halkından şefaat diler.

FETÖ örgütlenme biçimini Sicilya mafyası tarzı oluşturmuş ve yeni teknolojiyi de kullanarak Mafya'dan daha ahlaksız ve acımaz birsistemi hayata geçirmiştir.
Mafya'da babalar ve adamları, babalar ve adamları ile çatışırken bunlar dinimizi kullanmışlar, çocuk ve kadınlara zarar vermişlerdir.

Bütün bu yapının ideolojisinin ve uygulamasının hezeyanlar içinde yaşayan fiziksel ve ruhsal bir hasta tarafından kurgulandığını söyleyenler pis bir yalancı, inananlar ise katıksız ahmaktır.Bu gibi söylemler Fethullah denilen nesebi sahih olmayan adamı büyütmeye efsaneleştirmeye yarar. Ben kulunuzun bu Televizyon Lalelerine şiddetle itirazım bundandır.
 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500