Advert
Vefa boza markası olmasın…!

Vefa boza markası olmasın…!

 

U 21 Şampiyon oldu…

U21 Ligi’nin 33. haftasına 77 puan ile en yakın rakibi Fenerbahçe’nin 4 puan önünde lider giren Bursaspor, Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri’nde oynanan mücadelede Torku Konyaspor’u 8-0 gibi farklı mağlup ederek sezonun bitimine 1 hafta kala şampiyonluğunu ilan etti. Bu başarı Bursaspor’un katıksız, hormonsuz altyapısının başarısıdır. Bu hamuru yoğurup ekmek yapmak için ömrünü Vakıfköy’ de geçiren Ali Turan Başkanı Teknik ekibi ve futbolcu evlatlarımızı yürekten kutluyorum. Yukarılardan bir yerlerden bu sevince ortak olan Rahmetli Sevgili Erhan Tamiş’e selam olsun.

 

Potanın timsahları Halil Özyürek’e minnettardır

Bursaspor Basketbol takımımız da engelleri birer birer aşarak önce gruptan tek yenilgi ve lider olarak play offlara katıldı. Ardından iki aşmayı da başarı ile geçerek ikinci olarak Basketbol birinci ligine çıktı. Bu da bu yılın güzelliklerinden biri olarak tarihimize yazıldı. Başarının ortağı çok olur. Elbette herkes sevindi fotoğraflara poz verildi. Başarı künyesine adını yazdırmak için sıraya girildi. Kimse unutmamalı ki yerden yere vurulan önceki yönetim kurulu üyesi olarak amatör branşlarda ve özellikle yenilmez armada olan Kadın Voleybol ve Erkek Basketbol takımlarını oluşturan, Altyapı Sorumlusu Başkan Ali Turan gibi bütün mesaisini harcayan Başkan Halil Özyürek’in hakkını teslim etmek gerekiyor. Başarıyı kutlayalım asla rol çalmayalım. Tarih affetmez.

Çemberimde gül “Oya”

Bu dünyadan bir Oya Aydoğan geçti. Kişiliği ile yaşantısı ile hep sahici bir insan olarak izledim Oya Aydoğan’ı… Hep olduğu gibi bir kadındı. Belki ihtirası biraz azdı ve kendisiyle dalga geçecek kadar çelebiydi. Yeşilçam hayatını şehir efsaneleri ile birlikte hep duyarız ve takip ederiz. O da o çarkın dişlilerinden birisiydi. Hep kendisi olarak izledik filmler dışında onu… Filmlerde rolünü oynadı ama rol kesmedi gerçek yaşamı boyunca kimseye… Rüzgarlı ve bulutlu geçmişini yaşanmamış sayarak herkesin bildiğini kafasından silip Kraliçe Elizabeth’in kuzeni tavrı ile ortalıkta dolananlar gibi asla sahte kadın olmadı. O nedenle hep severek ve sempatiyle izledim ve belki de hayranı oldum. Ölümü bile bizim ölüme ne kadar yakın olduğumuzu hatırlatacak şekilde oldu. Allah’ın rahmeti üzerine olsun Oya…!

 

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500