Advert
Ayıbınızla oturmayı bilin be!

Ayıbınızla oturmayı bilin be!

İşgal ettiğiniz makamların hakkını veremediniz. Belki de vermemeniz için sizi özel seçip oralara oturttular. Sizin devlet gücüyle sahip çıktığınız FETÖ nün maskesi düşünce, dandik kahramanlıklar yapmayın ve ayıbınızla köşenizde oturunuz.

Özür dileme işi bir kişiye yakışırdı o da hem dünyevi hem uhrevi mesajla onu yerine getirdi. Samimiyetinin aynası ise zamandır. Beklerken ve izlerken samimi olması için dua edeceğim.

Ey özür sırasına girenler

Size buradan pay çıkmaz. Siz görevlerinizi en hafif söylemle savsaklayan memurlarsınız. Gündemi işgal ederek FETÖ soruşturmasını eskitmeyin. Özürleriniz ancak soruşturmayı sulandırmaya yarar. Kendinizi bile kurtaramazsınız.

“F“ Askerler…

Sizi askerin tepesine oturtanların bendesi olmuşsunuz. Makam adına tek bir iradeniz olmadan geldiniz ve gittiniz. Her tarafınız FETÖ kokmuş ama kokusunu duymadınız. Size haklarını yediğiniz gençlerin, görevde ezdiklerinizin, haklarını yediğiniz ailelerin laneti yetecektir. Siz o makamların bekçisi bile değildiniz. Zaten siz kurmay da değildiniz. Çalıntı sorularla sınav kazanana kurmay değil hırsız denir.

“F” Yargı Mensupları…

Yargı sistemini orta çağ engizisyon mahkemelerine çeviren ve papazların istediği çakma delilleri üretenler gibi Allah’ın laneti üzerinize olacaktır. Zindanlara tıktığınız o güzel insanların bedduaları sizin yedi sülalenize yetecektir. Onlar çıkıp güneşi gördükleri gün sizin için “İntikam hırsımız yoktur. Adil yargılansınlar” dediler. Siz güneşi göremeden öleceksiniz.

“F” Eğitimciler…

Eğitimciler, gencecik fidanları kırarak cehennem yarattınız. Masum çocuklardan hırsızlar yarattınız. Emek hırsızlığını kutsayarak, FETÖ denilen o dinsi sapık adama askerler yetiştirdiniz. Onlar hiç kendileri olamadan başladı büyüdü ve hayata atıldı. Onların mayasında hırsızlık vardı. Fıtratları terörist oldu. Siz soruları çalmasaydınız. O çocuklara verip suça iştirak ettirmeseydiniz. O çocuklar kendileri olurdu.

“F” Emniyet…

Kurumunuza ikiliği soktunuz. Sizden olmayanlara her türlü eziyeti ve işkenceyi yaptınız. En zor görevlere gönderip pes etmelerini beklediniz. Sahte deliller üretip insanların hayatını karattınız. Özgürlüklerini çaldınız. Ne ocaklar söndürdünüz. Siz de siz değildiniz. Çalınmış hayatların belası üzerinize olsun.

“F” Medya

Şimdi ağırlaştırılmış müebbet hapis istemi ile haklarında dava açılan FETÖ’nün kaçak savcılarını kahraman ilan ettiniz. Televizyonlarda ağzınızdan salyalar saçarak, gerçek askerlere onların mütalaası üzerinden saldırdınız ve hain ilan ettiniz. İçindeki nefreti kusan, FETÖ’yü kutsayan tekler, çiftler, beslemelerin kayıtları RTÜK arşivinde mebzul miktarda vardır. Siz hala çirkeften kafa çıkarıp ortalığa görüntü servis etmek için çalışıyorsunuz.

Sayın Cumhurbaşkanım!

Siz özür dileyerek gereğini yaptınız. Sizin ıslak imzanızın altına imza atılmaz. Bu günlerde yine bir oyun tezgahlanıyor. Pişmanlar, nedamet getirenler, özür dileyenler sıraya girdi. Sizden öte köy yoktur. Bütün bu hamleler soruşturmanın yönü ve gelişmesine zarar verecek hamlelerdir.

Yakın tarihimize baktığımızda başta faili meçhuller olmak üzere hiçbir soruşturmadan sonuç alınamamıştır. Hepsi zamanayenik düşmüştür. 12 Eylül failleri soruşturması bile ölenlerin gıyabında sonuçlanmıştır. Devleti bu tuzağa düşürmeyin. “F” tipi medyamaymunlarının buna zemin hazırlamasına izin vermeyin!

 

 

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500