Advert
 FETÖ’nün çürük yumurtaları…!

FETÖ’nün çürük yumurtaları…!

       Televizyon ekranlarına bakamaz oldum. FETÖ Çete Başı Fethullah Gülen’e kayıtsız şartsız biat eden, bütün emirlerini yerine getiren, çetenin büyümesine katkı veren, FETÖ’nündinsi sapık marifetleriyle devlete sızan tipler bugün ekranlarda nedametlerini dile getiriyorlar. Bunların ortak özelliği Firavunun yaşatıldığı piramidin en tepesinde oturmaları ve FETÖ’nün imkânları, devletin yardımı ile dünyayı gezmeleridir. Bunların para diye bir derdi olmamıştır. Bunlar o sahte sınavları hazırlayan, soruları çalan, öğrencilerin hakkını yiyen uygulamalarının mimarlarıdır.

Bir yandan pişmanlıklarını dile getirirken öte yandan da eski fotoğrafları piyasaya sürerek insanları töhmet altında bırakarak ülkenin geleceğine dinamit koymaktadırlar.

Demokrasi ve insan hakları havarisi kesilen bu kişilerin samimi olduklarına kesinlikle inanmıyorum. FETÖ içerisindeki her türlü rezilliği bizzat yaşayıp yaşatacaksınız. Koskoca adamlar olarak her türlü melanetin hem sanığı hem tanığı” olacaksınız ama ben yokum demek için otuz yıl bekleyeceksiniz. Size inanmıyorum ve güvenmiyorum. Siz havuzdan istediğiniz su kadar alamadığınız için ayrılmışsınızdır.

Dürüst olsanız elinizdeki bilgi ve belgeleri gizli kaydı ile devletin tepesi ile paylaşır ve önlem alınmasını arz edersiniz. Yoksa ekranlarda yaptığınız magazin şovu olarak tarihe geçecektir.

Meral Akşener’in bir tebrike teşekkür yazısını, birkaç iş adamının Gülen ile çekilmiş fotoğrafları üzerine yorum yapmak bu örgüt ile mücadeleyi sadece sulandırır.

      Bu örgütün bertaraf edilmesi sizin servis ettiğiniz üç beş fotoğraf ile olmaz. Ona bakarsanız bugün için devletin başındaki bütün kurumların, bütün kişilerin, iktidarın bütün      belediye başkanlarının o çete reisi ile fotoğrafları, görüntüleri ve ona hayranlık ve saygı mesajları içeren konuşmaları var. Sizin düz mantığınız ile onların da hepsinin “şüpheli”        olarak ifadelerine başvurulması gerekir. 

Görünen o ki; önümüzdeki birkaç gün daha reyting dolgu malzemesi ekranları işgal edeceksiniz. Sonra da unutulup gideceksiniz. Sosyal Medya malzemesi olmanız milletin derdi değil ama asıl sorun FETÖ ile mücadeleye hasar vermeden kaybolmanızdır.

Bu işlerde paranın izi takip edilirse gerçek delillere ulaşılır. Siz dahil piramidi oluşturan bütün taşlar parayı alan ve kullanan taraf olduğunuz için hepiniz “kuvvetli suç şüphesi” altındayken, ayıbınızla oturun ve haysiyet cellatlığı yapmayın.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500