Advert
Gülen Amerika'ya neden ve nasıl gitti? (ıv)

Gülen Amerika'ya neden ve nasıl gitti? (ıv)


     “Cebren ve hile ile aziz vatanın bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elim ve daha vahim olmak üzere, memleketin dâhilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler!

Eğer bir milletin kurtarıcıya gereksinimi yoksa artık millet ölmüştür. Sakın kurtarıcı bekleme‚ yoksa sana karşı olan vazifemi yapamadım sayarım“ diyen Ulu Önder Atatürk’ün bu sözleri doğrultusunda hareket ederek, sahtekar din düşmanı hainlerin maskelerini düşürmüştür. 
 

Bugüne kadar yazılan yazılarda, Yeni Dünya Düzeninin İslam Dinini yok edeceğini ve bu acımasız düzenin yeni bir din ikame edeceğini duyurmuştuk. Bu adamlar gerçekten de, bir din hazırladılar ve bu kutsal kitabın adına da, Yeni Furkan ismini koydular.
 

Hazırlanan bu kitap şu anda Ortadoğu, Uzak Doğu ve Afrika'daki, misyonerler tarafından işlenmeye başlandı. Tevrat, İncil ve  Kur-an’ dan yapılan alıntılar ile insanlara dikte ettiriliyor.

“La İlahe İllallah”diyen, amaMuhammedenResulullah” demeyen bu sapkınlar ne yazık ki Müslümanları bugüne kadar kandırdı.

Ülkede Darül Harp(Müslüman olmayan ülke, orada Cuma namazı kılınmaz. Orası kâfir devlettir, oraya vergi verilmez ve bu ülkede ne kadar yolsuzluk yapılır ise bunlar mübahdır) olduğunu söyleyerek Cumhuriyetimizi yıkmak için ellerinden geleni yaptılar.
 

Yediler, içtiler, çaldılar ve çırptılar. Hoca Efendi dediler, ama Hoca Efendileri bir türlü ABD ve koruması olan CIA'dan izin alıp bir türlü ülkemize gelemedi.
 

“Hiç bir şey göründüğü gibi değildir” veya “Hiçbir şey gizli kalmaz”, özdeyişlerinde olduğu gibi bu güne kadar askere, polise ve diğer kurumlarımıza din adına saldıranların maskeleri 15 Temmuz itibariyle düşmüştür. Allah bunların bütün kötü niyetlerini ellerine yüzlerine bulaştırmıştır.
 

CIA neden Fethullah Gülen’i destekliyor

 Tansu Akgün’ün çevirisinden, Odatv’nin  “CIA Neden Fethullah Güleni Destekliyor” başlığı ile verdiği habere göre, ABD’li öğretim üyesi eski FBI danışmanı Paul L. Williams  Fethullah Gülen hakkında   bir makale kaleme almıştır.

 

 Williams, makalesinde; 

“Evrensel Hilafet Pennsylvania’dan mı çıktı?

 CIA bir İslamcının İhtiyaçlarını mıkarşılıyor?”

Başlıklı yazısındaPaul L. Williams, Gülen hakkında oldukça ağır ithamlarda bulunarak, onu uzun yıllar destekleyen CIA’yı eleştirerek, şunları kaydediyor:

 

“Dünya üzerindeki en ‘tehlikeli islamcı’ olarak adlandırılan Fethullah Gülen, CIA eski ajanı Graham Fuller ve Birleşik Devletler Dışişleri mensupları sayesinde daimi oturma izni aldı ve Pennsylvania’daki kalesinde artık ömrünün sonuna kadar oturabilir.
Fuller, Pennsylvania’daki federal yargıca, Fethullah Gülen’e yeşil kart verilmesi için bir tavsiye mektubu gönderdi. CIA eski ajanı, Gülen’in Birleşik Devletler içinde barınma ve korunmayı hak ettiğini çünkü Gülen’in ‘eğitim alanında üstün yetenekli’ bir birey olduğunu söyledi. Gülen’in ise bir lise diploması bile yok.
Peki, Fuller yönetimi devirmek ve Yeni bir İslamcı Dünya Düzeni kurmak için halkı isyana teşvik suçlamalarından kurtulmak için Türkiye’den kaçan bir göçmene neden destek olsun? Bunun cevabı belgelerden ve araştırmacı muhabir Sibel Edmonds’dan geliyor.”

 

Yarın: Fethullah Gülen’i- CIA finanse etti
 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500