Advert
Bugün ‘titreyip kendimize gelme’ günüdür!
Osman Gürçay

Bugün ‘titreyip kendimize gelme’ günüdür!

Amerikan sapığı Trump’ın Twitter hesabından paylaştığı "Türkiye, benim büyük ve emsalsiz bilgeliğimle sınırları aşmak olarak değerlendirdiğim bir şey yaparsa, Türk ekonomisini yıkıp ve yok edeceğim (daha önce yaptım)" cümlesini okuduktan sonra hırsından titremeyen sağcı, solcu, ülkücü, dinci, ateist soyu hangi ırktan olursa olsun bir Türk olabileceğini düşünmek istemiyorum.

ABD yerlilerini katlederek kıtaya hakim olan Avrupalı katil, hırsız, alkolik serseriler takımımın soyundan gelen birinden başka bir yorum beklemek yanlış olurdu.

Yani nedir?

Sapık Trump ‘Dostum Trump’ falan değildir. Siyaseten bile olsa böyle cümleler kurup ‘dost’ kelimesinin ulvi derinliğine zeval getirmeyin Sayın Cumhurbaşkanım.

Hani Ajan Rahip olayını iyi niyetle bitirip jest yaptık ya! O herif jesti unutup bunu benim zorumla seve seve yaptılar diyor!

Ve istediklerimi zorla yaptırırım yapmazlarsa yaptırım uygulatıp kuzu kuzu yaptırırım diyor.

ABD halkı ile sorunum yoktur ama bu kötülüğün prototipi adamı hiç sevmemiştim. Sadece ben değil, dünyaca ünlü aktris Meryl Streep bile onu sevemedi ve defol diyor.

Bunu ilk kez diyorum ve yazıyorum!

Bu sapığın bizi bölgeyi tehdit etmesine karşı ayrı kafalardan hamasi nutuklar atmadan tek olarak, bir olarak, iri olarak, diri olarak dünyaya haykıralım.

Hani İsmet Paşa’nın bir zamanlar bunların başındaki haydudun bizi tehdidine karşı dediği gibi ‘Yeni bir dünya kurulur, Türkiye de orada yerini alır’ diyelim.

Ve başta Cumhurbaşkanımız, TBMM ve halk olarak sağa sola sapmadan titreyelim ve kendimize gelelim! 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500