Advert
  ALİ Bey!  Stadyuma en son  ne zaman gittiniz?

ALİ Bey! Stadyuma en son ne zaman gittiniz?


 Bursaspor Başkanı Ali Ay, klavyeden Bursasporlu olunmayacağını gerçek taraftarın an az bir adet, gerçek kongre üyesinin de en az kendisi haricinde iki kişi için kombine alması gerektiğini sosyal medyadan paylaştı. Bu ne perhiz bu ne hıyar turşusu demeyelim ve dediklerine ana fikir olarak katıldığımızı ifade ederken, kahvelerde de yönetimin toplanıp karar almaması gerektiğinin altını çizelim.

Yönetim kurulu stadyumda toplanmalıdır…

Mesela Yönetim Kurulu olarak Stadyumda ne zaman toplanıp durum tespiti yaptınız diye soralım. Localar satışa hazır mı diye de ekleyelim. Stadyum için abuk sabuk bilgiler dolaşırken siz beceremiyorsunuz biliyoruz da maaşlı diliniz neden iki laf etmiyor da taraftara laf sokuyor diye soralım.

Sosyal medya günümüzde darbe bile önlüyor…

Soysal Medya’nın gücünü bilmeyen ve inkâr eden imandan çıkarken, sosyal medyayı sadece kongre üyesi ölüm ilanı mecrası olarak kullanmak hangi zekânın ürünüdür diye sorgulayalım.

O önemsemediğiniz Sosyal Medya’da Stadyumun eksikleri var ve maçlar oynanmayabilir kirli bilgileri cirit atarken, siz ne iş yaparsınız Allah aşkına iki satır laf edemiyorsunuz. BŞB Stadı ayıplı mal diye ilan ediliyor, sizden buna hayır demek adına tık yok ama para işine gelince, ne gariptir ki yine sosyal medya üzerinden taraftara karşı diliniz pabuç gibi sallanıyor, bildirileriniz tadından yenmiyor. Siz veznedar mısınız? Başkan mı?

Yalanlara cevap vermek sizin işiniz!

Siz taahhüt edeceksiniz ki; taraftar ve seyirci size inansın ve takımı için kombinelerini alsın. Siz oynamayacak futbolcuya para verip, kalkmayan uçağa bilet alır mısınız? Açılmayacak diye dedikodular dolaşan stadyumu için bir basın toplantısı yaptınız mı?

Kombineler konusunda çok geç kalındı

Geçtiğimiz yıl satılan kombine bilet sayısı 22 binde kalmıştı. Bu yıl satışlara 5 Mayıs’ta başlanmış ve 27 Temmuz itibariyle 4510 adet kombine satılmıştır. En çok maraton üst, an az satan VİP üst balkon kombinesi satıldığı bilgisini aldık. BTSO aracılığı ile 20 bin gişelerden de 10 bin gibi bir satış bekleniyor. Bu hesabın tutması bana Ulubat gölüne maya çalarak yoğurt elde etmek ve para kazanmak kadar kolay(!) görünüyor.

Localar ne durumda?

Yine 27 Temmuz itibariyle BŞB Stadyumu kabası bitmiş şantiye görünümündedir. Localar bitmemiş, koridor tavan kaplamaları ve tesisatları döşenme aşamasında inşaat devam ediyor. Bu locaları kurumların beğenisine nasıl sunacaksınız? Maçların başlamasına 20 günden az kaldı ama taraftarda elektrikler kesik halde! Bunun Bursaspor açısından P&R ile ilgili tarafının hakkınca yapıldığına inanıyor musunuz?  

Saha zemini türkiye’nin gündemi olacaktır

Ali Başkan! Çimlere de iyi bakın. Ben buradan ilan ve iddia ediyorum ki en fazla 3 (üç) maç sonra BŞB Stadyumu zemininin büyük bölümü patatesi toplanmış tarlaya dönecektir ve ulusal spor basının gündemi olacaktır. Bana bu iddiamı yedirmek için acilen sahanın zeminine el atıp gereğini yapın. TFF’ de zaten adamımız yok. Lobi zoru ile maçlar dışarda bile oynanabilir.

Dost acı söyler rüzgâr yapanlara aldanmayın!

Hem de Yönetim Kurulu olarak Stadyumda toplanıp eğrileri doğruları basın ve Bursaspor taraftarı ile paylaşın. Millet, para muhabbetinizden bıktı haberiniz olsun! Bu yıl feda deyin tedavi deyin ne derseniz deyin ama mutlaka para dışında bir şeyler deyin ve kümeye tutunmak için elinizden geleni yapın. Bursaspor’un mali tablosu sıkıntılıdır ve elinizi taş altına soktunuz. Bursa’nın bayıldığınız bir Reza Zarrab’ı yok ki açıklarını kapatsın. Bunu hepimiz biliyoruz ama sadece para konuşmayın. Fedakarlık istemeniz için ortaya vizyon koymanız gerekir.   Yoksa mali kongrede konuşmak için artık o bir kişiyi de bulamazsınız. Kongreler apartman yönetimi toplantısına döner ve Bursaspor erir gider… 

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500