Advert
19-25 Ağustos 2019 haftası burçlara genel bakış
Fatma Doğan

19-25 Ağustos 2019 haftası burçlara genel bakış

Pazartesi günü Ay Koç Burcuna geçiyor ve Çarşamba günü sabah saatlerine kadar gününe kadar Ay Koç Burcunda olacak. Daha girişken, gözü pek ve enerjik olacağımız bu sürecin ardından, Ay Çarşamba günü öğleden sonra Ay Boğa Burcuna geçecek ve Cumartesi günü öğle saatlerine kadar Ay Boğa Burcunda kalacak. Ay Boğa Burcunda olduğu zamanlarda Sakin, ortamı sindirmeye çalışacağımız, dinlenme estetik değerlere vakit ayıracağımız süreçler olabilir. Hafta sonu ise Ay ikizler burcunda olacak. Ay ikizler Burcunda hareket ettiği zamanlarda iletişim konularının devrede olacağı haftanın son günüyle birlikte, Bu hafta nasıl geçecek burçlar nasıl etkilenecek gelin hep birlikte inceleyelim.
Koç ve Yükseleni Koç olanlar: Pazartesi, Salı günleri kendinize vakit ayırabilir girişimsel işlemlerle ilgili fikirsel aktivitelerde bulunabilirsiniz. Çarşamba günü Öğleden sonra durum değişiyor ve Cumartesi gününe kadar para ile ilgili konular gündeme gelebilir. Hafta sonu ise yakın yerlere seyahatler, akraba, kardeş ziyaretlerinde bulunabilir, medya, yayıncılık, iletişim konularında yoğunluk yaşayabilirsiniz.
Boğa ve Yükseleni Boğa Olanlar: Pazartesi, Salı günleri bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak izole olmak isteyebilirsiniz. Çarşamba günü Öğleden sonra durum değişiyor ve Cumartesi gününe kadar kendinize vakit ayırabilir girişimsel işlemlerle ilgili fikirsel aktivitelerde bulunabilirsiniz.Hafta sonu ise para ile ilgili konular gündeme gelebilir.
İkizler ve Yükseleni İkizler Olanlar: Pazartesi, Salı günlerikulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz.Çarşamba günü Öğleden sonra durum değişiyor ve Cumartesi gününe kadarbulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak izole olmak isteyebilirsiniz.Hafta sonu isekendinize vakit ayırabilir girişimsel işlemlerle ilgili fikirsel aktivitelerde bulunabilirsiniz.
Yengeç ve Yükseleni Yengeç Olanlar: Pazartesi, Salı günleriiş ve kariyer alanın da yeni planlar yapabilirsiniz.Çarşamba günü Öğleden sonra durum değişiyor ve Cumartesi gününe kadarkulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz.Hafta sonu isebulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak izole olmak isteyebilirsiniz.
Aslan ve Yükselen Aslan Olanlar: Pazartesi, Salı günlerieğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gibi konular gündeminize gelebilir.Çarşamba günü Öğleden sonra durum değişiyor ve Cumartesi gününe kadariş ve kariyer alanın da yeni planlar yapabilirsiniz.Hafta sonu isekulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz.
Başak ve Yükseleni Başak Olanlar: Pazartesi, Salı günleriborç, alacak verecek miras ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir.Çarşamba günü Öğleden sonra durum değişiyor ve Cumartesi gününe kadareğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gibi konular gündeminize gelebilir.Hafta sonu iseiş ve kariyer alanın da yeni planlar yapabilirsiniz.
Terazi ve Yükseleni Terazi Olanlar: Pazartesi, Salı günleriikili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz. Çarşamba günü Öğleden sonra durum değişiyor ve Cumartesi gününe kadar borç, alacak verecek miras ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Hafta sonu ise eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gibi konular gündeminize gelebilir.
Akrep ve Yükseleni Akrep Olanlar: Pazartesi, Salı günleri ağlığınız, varsa evcil hayvanlarınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir.Çarşamba günü Öğleden sonra durum değişiyor ve Cumartesi gününe kadar ikili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz.Hafta sonu ise borç, alacak verecek miras ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir.
Yay ve Yükseleni Yay Olanlar: Pazartesi, Salı günlerihobilerinize vakit ayırabilir, varsa çocuklarınızla eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsiniz.Çarşamba günü Öğleden sonra durum değişiyor ve Cumartesi gününe kadarsağlığınız, varsa evcil hayvanlarınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir.Hafta sonu iseikili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz.
Oğlak ve Yükseleni Oğlak Olanlar: Pazartesi, Salı günleri Aileniz yuvanızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü Öğleden sonra durum değişiyor ve Cumartesi gününe kadar hobilerinize vakit ayırabilir, varsa çocuklarınızla eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Hafta sonu ise sağlığınız, varsa evcil hayvanlarınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir.
Kova ve Yükseleni Kova Olanlar: Pazartesi, Salı günleri yakın yerlere seyahatler, akraba, kardeş ziyaretlerinde bulunabilir, medya, yayıncılık, iletişim konularında yoğunluk yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü Öğleden sonra durum değişiyor ve Cumartesi gününe kadar Aileniz yuvanızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta sonu ise hobilerinize vakit ayırabilir, varsa çocuklarınızla eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsiniz.
Balık ve Yükseleni Balık Olanlar: Pazartesi, Salı günleri para ile ilgili konular gündeme gelebilir. Çarşamba günü Öğleden sonra durum değişiyor ve Cumartesi gününe kadar yakın yerlere seyahatler, akraba, kardeş ziyaretlerinde bulunabilir, medya, yayıncılık, iletişim konularında yoğunluk yaşayabilirsiniz.Hafta sonu ise Aileniz yuvanızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500