Advert
5-11 AĞUSTOS 2019 HAFTASI BURÇLARA GENEL BAKIŞ
Fatma Doğan

5-11 AĞUSTOS 2019 HAFTASI BURÇLARA GENEL BAKIŞ

Pazartesi günü ay, Terazi burcundaki hareketine devam ediyor olacak ve Çarşamba gününe kadar ay Terazi burcunda olacak. İkili ilişkilerin ön planda olduğu karşı tarafa odaklanacağımız, zihnimizi meşgul edeceğe benziyor. Çarşamba, Perşembe ve Cuma gününe kadar ay Akrep burcunda hareket ediyor olacak. Ayın Akrep burcunda olmasıyla gizemli, sezgisel, krizi yönetimi gibi konularda gelişim kaydedilebilir. Cuma ve Cumartesi günleri ay, Yay burcunda hareket ediyor olacak. Heyecanlı iyimser havanın eseceği, yurtdışı, yüksek eğitim temalı konular gündeme gelebilir. Haftanın Son günü ise Ay Oğlak burcuna geçecek. Hedefe odaklanacağımız, disiplinli ve kararlı olacağımız, bu hafta nasıl geçecek burçları nasıl etkilenecek gelin hep birlikte inceleyelim.
Koç ve Yükseleni Koç olanlar: Pazartesi ve Salı günleri ikili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri borç, alacak verecek miras ile ilgili konularda gündeme gelebilir. Haftanın son günü ise eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gündeminize gelebilir.
Boğa ve Yükseleni Boğa Olanlar: Pazartesi ve Salı günleri sağlık, çalışanlar ve varsa evcil hayvanlarınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri ikili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz. Haftanın son günü ise borç, alacak verecek miras ile ilgili konularda gündeme gelebilir.

İkizler ve Yükseleni İkizler Olanlar: Pazartesi ve Salı günleri hobilerinize vakit ayırabilir,varsa çocuklarınızla eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri sağlık, çalışanlar ve varsa evcil hayvanlarınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Haftanın son günü ise ikili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz.

Yengeç ve Yükseleni Yengeç Olanlar: Pazartesi ve Salı günleri aile, ev, arsa konuları yeni oluşumlara girebilirsiniz. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri hobilerinize vakit ayırabilir, varsa çocuklarınızla eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Haftanın son günü ise sağlık, çalışanlar ve varsa evcil hayvanlarınızla ilgili konular gündeme gelebilir.
Aslan ve Yükselen Aslan Olanlar: Pazartesi ve Salı günleri iletişim konularında aktivasyon yaşanabilir. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri aile, ev, arsa konuları gündeme gelebilir. Haftanın son günü ise hobilerinize vakit ayırabilir, varsa çocuklarınızla eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsiniz.

Başak ve Yükseleni Başak Olanlar: Pazartesi ve Salı günleri para, kazancınız ile ilgili konular gündeme gelebilir. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri iletişim konularında aktivasyon yaşanabilir. Haftanın son günü ise aile, ev, arsa konuları gündeme gelebilir.

Terazi ve Yükseleni Terazi Olanlar: Pazartesi ve Salı günleri kendinize vakit ayırabilir, girişimlerde bulunabilir, sportif aktivitelere katılabilirsiniz. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri para, kazancınız ile ilgili konular gündeme gelebilir. Haftanın son günü ise iletişim konularında aktivasyon yaşanabilir.
Akrep ve Yükseleni Akrep Olanlar: Pazartesi ve Salı günleri içe çekilip izole olmak isteyebilirsiniz meditasyon yapabilirsiniz. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri kendinize vakit ayırabilir, girişimlerde bulunabilir, sportif aktivitelere katılabilirsiniz. Haftanın son günü ise para, kazancınız ile ilgili konular gündeme gelebilir.
Yay ve Yükseleni Yay Olanlar: Pazartesi ve Salı günleri Kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri içe çekilip izole olmak isteyebilir, meditasyon yapabilirsiniz. Haftanın son günü ise kendinize vakit ayırabilir, girişimlerde bulunabilir, sportif aktivitelere katılabilirsiniz.
Oğlak ve Yükseleni Oğlak Olanlar: Pazartesi ve Salı günleri iş ve kariyer alanında planlama yapabilirsiniz. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri Kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Haftanın son günü ise içe çekilip izole olmak isteyebilir, meditasyon yapabilirsiniz.
Kova ve Yükseleni Kova Olanlar: Pazartesi ve Salı günleri eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gündeminize gelebilir. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri iş ve kariyer alanında planlama yapabilirsiniz. Haftanın son günü ise Kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz.
Balık ve Yükseleni Balık Olanlar: Pazartesi ve Salı günleri borç, alacak verecek miras ile ilgili konularda gündeme gelebilir. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gündeminize gelebilir. Haftanın son günü ise iş ve kariyer alanında planlama yapabilirsiniz.
 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500