Advert
Serdar Ortaç ve Ahmet Kaya ile Beyaz ve Ayşe Öğretmen
Osman Gürçay

Serdar Ortaç ve Ahmet Kaya ile Beyaz ve Ayşe Öğretmen

Ayşe Öğretmen, Beyaz Şov’a telefonla katılarak ‘Güneydoğu’da çocuklar ölmesin, lütfen duyarlı olalım’ dediği için tutuklu olarak yargılandı ve mahkûm edildi. Aslında dava sürerken ‘Beyaz’ı aradığım ve o sözleri söylediğim için pişmanım, özür diliyorum’ deseydi dava düşecekti ama o ‘Çocuklar ölmesin dediğim için pişman değilim’ dedi ve 1 yıl 3 aya mahkûm oldu. O arada cezası iki kez ertelendi ve özür dile dediler ama o dilemeyince infazı yapılıp cezaevine girdi.

Ayşe Öğretmen, AYM kararı ile ‘özür dilemeden’ beraat etti.

Şimdi özür dilemesi gerekenler var. Onun öğretmen olmadığını iddia eden ve aşağılayıcı üslupla ‘bir kadın’ olduğunu söyleyen zavallı spiker kadıncağız ve ağlak bir ifade ile halktan özür dileyen Beyazıt Öztürk’tür.

R’leri söyleyemeyen radyocu olarak ün yapan, sonra da talk show ile çok paralar kazanmasına rağmen hâlâ yabancı dil bilmemekle öğünen bu adamı ben bir zamanların Serdar Ortaç’ına benzettim.

Hani şarkılarının, yorumunun hastası olduğum ama Avrupa konserlerinde söylemlerine ve düşüncelerine asla katılmadığım Ahmet Kaya’ya ‘Kürtçe şarkı yapmak istiyorum’ dedi diye saldıran Serdar Ortaç aslında o adamdan biraz daha delikanlıdır. Çünkü o birebir karşılaşsalar kendisini duvara çakacak adamın yüzüne karşı söylemiştir. 


Beyazıt ise Ayşe Öğretmen’in arkasından sallamıştır.

Bugün TRT’nin Kürtçe yayın yapan ve şarkılar çalan bir kanalı vardır.

Ben talk show yapan iki adamdan hep Okan Bayülgen’i tuttum. Okan kendini sürekli yenileyen duruşu olan bir sanatçı oldu. Beyaz bana hep sahte, emeksiz ve vizyonsuz geldi.

Bugün bile Okan hâlâ 18 yaşında bir delikanlı, Beyaz ise sürekli kendini tekrarlayan 100 yaşında biridir.

Okan yine dalında bir numara ama Beyaz eski şöhretini kırparak ucundan yiyen ve sözde yıldız sanatçı çıkaran programlara bayat şakaları ile dolgu olmaktadır.

Kaderin cilvesine bakar mısınız kendi hemcinsine aklı sıra aşağılar gibi o kadın diyen zavallı spiker ile R’leri bile söyleyemeyen şovmen. 

Bir anne olarak çocuklar ölmesin diyerek bebeği ile hapse giren Ayşe Öğretmen’den binlerce kez özür dile çocuğu olmayan Beyaz!
Eminim ki; Ayşe Öğretmen koskocaman yüreği ile seni affedecektir ama sende o yürek var mı bilemem.

Yüce Allah bizlere her devir adam olmayı nasip etsin!

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500