Advert
Mustafakemalpaşa için kadın eli şart
Mehmet Çetinkaya

Mustafakemalpaşa için kadın eli şart

 

Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Nuray Laçiner geçen hafta sonu gazetemizi ziyaret etti.

İkinci kez belediye başkan adaylığına soyunan Laçiner'le

5 yıl öncesinden günümüze

bir kez daha uzanma fırsatı bulduk.

İlk görüşmemiz 30 Mart 2014 yerel seçimler öncesi Kasım 2013 yılında ve ikinci görüşmemizde Mart 2018 yerel seçimler öncesi geçen hafta oldu. 

Laçiner 2013 yılında yaptığımız sohbette “Göreve seçildiğim takdirde yapacağım projelerle Mustafakemalpaşa’nın ülke çapında konuşulacağının sözünü veriyorum. Daha mutlu bir Mustafakemalpaşa için artık kadın eli şart. Sadece şikâyet eden değil, çözüm noktasında katkı koyabilen bir birey olabilmek için siyasete girmeli” demişti.

Evet, 2014 yılında olmadı ve yılmadı tekrar aday adayı oldu.

Bu sefer ‘O sene bu sene’ dedi.

2019 yılı Mart ayında yapılacak yerel seçimler için AK Parti Mustafakemalpaşa Belediye başkan aday adayı olduğunu söyledi.

Laçiner, “Her zaman bu ülkenin insanlarına hizmete hazırım.  35 yıldır Mustafakemalpaşa’da ticaretle ve siyasetle uğraşıyorum. Siyasete Anavatan Partisi’yle başladım, 2009 yılında AK Parti Belediye Meclisi üyeliği yaptım. AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı yaptım. 2014 yılında da Mustafakemalpaşa Belediyesi Başkan aday adayı oldum.

Arkadaşlarımız ile yaptığımız istişare ve değerlendirmeler neticesinde Mustafakemalpaşa’ya en güzel hizmetin gerçekleşeceği yerin belediyecilik hizmetlerinden geçtiği için bir takım kurarak hazırlıklar yapmaya başladık. Hazırladığımız birçok projemiz var. İnsanlara dokunmayı seviyoruz. Ve Mustafakemalpaşa’yı çok seviyoruz. Toplumun bütün kesimlerini kucaklayarak,

her konuda ama her konuda şeffaf ve katılımcı bir yönetim görevine talibim.

Mustafakemalpaşa’nın her mahallesinde yaşayan bütün gençlerimize sosyal, sportif ve kültürel alt yapı imkânları hazırlamak için göreve talibim. 

İlçenin güzel insanlarına daha güvenli, daha yaşanabilir bir şehir sunmak için göreve talibim. Türkiye’de ve dünyada, örnek alan değil, örnek alınan rüya bir şehir oluşturmak için talibim.

Mustafakemalpaşa’nın en önemli sorunlarından birisi olan alt yapı ve trafik sorunlarını çözmek için talibim. Turizm potansiyeli çok yüksek olan ilçemizi dünyaya tanıtmak için talibim.

Heyecanımız var, sorumluluğumuz var, en önemlisi ise Mustafakemalpaşa’ya olan sevdamız var” dedi.

Biz de Laçiner’e aday adaylığı sürecinde şans ve başarılar diliyoruz.

Mustafakemalpaşa için en iyisi en hayırlısı ne ise o olsun.

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500