Advert
Bir kap su ve mamayı çok görmeyin lütfen
Sevinç Çelebi

Bir kap su ve mamayı çok görmeyin lütfen

Kuruçeşme Mahallesi ve Bursagaz Doğa Kulübü olarak güzel bir çalışmaya imza atmanın manevi güzelliğini yaşamaktayım. Bursagaz Doğa Kulübü Başkanı Murat  Yiğit Bey’in ve Kulüp  üyelerinin katılımı ile Kuruçeşme Mahallemizde yaşayan ve bizimle mahallemizi paylaşan kedi ve köpekleriniz için kuru mama dağıtımı yaptık.

HERKES EN GÜZEL YAŞAMI HAK EDİYOR

Böylece Kuruçeşme Mahallemizin değerli çocuklarımızı da yanımıza alıp onlara hayvan sevgisini hissetmelerini, yeryüzünde yasayan bütün canlıların güzel yaşam şartlarında yaşaması gerektiğini yapmış olduğumuz bu güzel gönüllü çalışma ile belirtmeye çalıştık.

SONSUZ TEŞEKKÜRLER

Bu vesileyle öncelikle bu güzel ve örnek projenin bir parçası olarak, Kuruçeşme Mahallemizi ziyaret ettikleri için Bursagaz Doğa Kulübü’nün çok değerli Başkanı Murat Yiğit’e ve Yönetim Kurulunun değerli üyelerine, Kuruçeşme Mahallem adına çok teşekkür ediyorum.

HAYVANLAR İÇİN KONSER VERECEĞİZ

Bursagaz Doğa Kulübü ile Bursa Muhtarlar Korosu olarak önümüzdeki günlerde daha çok sokak hayvanına ulaşabilmek adına bir proje gerçekleştireceğimizin sinyallerini siz değerli Bursa halkına aktarmak isterim.

Saygılarımla

 Hatice TEMEL

Osmangazi İlçesi

Kuruçeşme Mahalle Muhtarı

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500