Advert
22-28 Ekim haftası 2018 burçlara genel bakış
Fatma Doğan

22-28 Ekim haftası 2018 burçlara genel bakış

Haftanın ilk gününe Ay Balık burcundaki seyrine devam ediyor. Duygusal hassas ve değişime adapte olmaya çalışacağımız birkaç günden sonra, Salı ve Çarşamba günleri Ay Koç burcunda seyrine devam ediyor. Girişken, gözüpek ve enerjik olacağımız süreçten sonra, akşam saatlerinde Ay burç değiştirip Boğa burcuna geçiyor ve Güneş Akrep ve Ay Boğa bucunda 19.45’te Dolunay meydana geliyor. Dolunay’da daha önce yaptığınız girişimlerin sonucunu alacağınız, olayların gün yüzüne çıktığı, ikili ilişkilerde temkinli olunması gereken zamanlardır. Perşembe ve Cuma günü sabah saatlerinden hafta sonuna kadar Ay Boğa burcundaki hareketine devam ediyor olacak. Hafta sonu Ay İkizler burcunda olacak. İletişim konularının devrede olacağı iki günlük sürecin ardından haftayı tamamlıyor olacağız. Bu hafta nasıl geçecek burçları nasıl etkilenecek gelin hep birlikte inceleyelim.

Koç ve Yükseleni Koç Olanlar: Pazartesi günü dedikodular, belirsizliklerle karşılaşabilir, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri daha çok kendinize vakit ayırabilirsiniz. Girişimlerde ve sportif aktivitelerde bulunabilirsiniz. Kazalara karşı önlem almakta fayda var. Perşembe ve Cuma günleri para ile ilgili konular zihninizi meşgul edebilir. Hafta sonu ise iletişim, medya yayıncılık ve yakın yerlere seyahatler gündeme gelebilir.


Boğa ve Yükseleni Boğa Olanlar: Pazartesi günü kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri daha çok perde arkası olaylar, dedikodular, belirsizliklerle karşılaşabilir, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz. Söylenenlere kulak asmayın. Perşembe ve Cuma günleri kendinize vakit ayırabilirsiniz. Girişimlerde ve sportif aktivitelerde bulunabilirsiniz. Hafta sonu ise para, değerleriniz kazanımlarınız alanını etkiliyor.


İkizler ve Yükseleni İkizler Olanlar: Pazartesi günü iş ve kariyer alanında hareketlenme gündeme gelebilir. Salı ve Çarşamba günleri daha çok kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Yanlış anlaşılma ihtimaline karşı temkinli olmakta fayda var. Perşembe ve Cuma günleri dedikodular, belirsizliklerle karşılaşabilir, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz. Hafta sonu ise kendinize vakit ayırabilir, girişimlerde ve sportif aktiviteler de bulunabilirsiniz.

Yengeç ve Yükseleni Yengeç Olanlar: Pazartesi günü eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gündeminize gelebilir. Salı ve Çarşamba günleri daha çok iş ve kariyer alanında yeni oluşumlara girebilirsiniz. Anlaşmaları imzalarken tekrar gözden geçirmekte fayda var. Perşembe ve Cuma günleri kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Hafta sonu ise dedikodular, belirsizliklerle karşılaşabilir, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz.


Aslan ve Yükselen Aslan Olanlar: Pazartesi günü borç, alacak verecek miras ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Salı ve Çarşamba günleri daha çok eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gibi konular gündeminize gelebilir. Yola çıkmadan kontrollerinizi tekrar yapmakta fayda var. Perşembe ve Cuma günleri iş ve kariyer alanında yeni oluşumlara girebilirsiniz. Hafta sonu ise kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz.


Başak ve Yükseleni Başak Olanlar: Pazartesi günü ikili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri daha çok borç, alacak verecek miras ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Ödeme gecikmeleri ile ilgili tedbirleri almakta fayda var. Perşembe ve Cuma günleri eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gibi konular gündeminize gelebilir. Hafta sonu ise daha çok iş ve kariyer alanında yeni oluşumlara girebilirsiniz.


Terazi ve Yükseleni Terazi Olanlar: Pazartesi günü çalıştığınız yerde astlarla ilgili ve sağlıkla ilgili konular gündeme gelebilir. Salı ve Çarşamba günleri daha çok ikili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz. Tartışmadan kaçınmakta fayda var. Perşembe ve Cuma günleri borç, alacak verecek miras ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Hafta sonu ise eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gibi konular gündeminize gelebilir.


Akrep ve Yükseleni Akrep Olanlar: Pazartesi günü hobilerinize vakit ayırabilir, varsa çocuklarınızla eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri daha çok çalıştığınız yerde astlarla ilgili ve sağlıkla ilgili konular gündeme gelebilir. Sağlığa dikkat. Perşembe ve Cuma günleri ikili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz. Hafta sonu ise borç, alacak verecek miras ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. 


Yay ve Yükseleni Yay Olanlar: Pazartesi günü aile, ev, arsa konuları gündeme gelebilir. Salı ve Çarşamba günleri daha çok hobilerinize vakit ayırabilir, varsa çocuklarınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Perşembe ve Cuma günleri astlarla ilgili ve sağlıkla ilgili konular gündeme gelebilir. Hafta sonu ise ikili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz.


Oğlak ve Yükseleni Oğlak Olanlar: Pazartesi günü yakın yerlere seyahatler, akraba, kardeş ziyaretlerinde bulunabilir, medya, yayıncılık, iletişim konuları gündeminize gelebilir. Salı ve Çarşamba günleri daha çok aile, ev, arsa konuları gündeme gelebilir. Aile içi iletişime dikkat. Perşembe ve Cuma günleri hobilerinize varsa çocuklarınıza vakit ayırabilir hoş vakit geçirebilirsiniz. Hafta sonu ise astlarla ilgili ve sağlıkla ilgili konular gündeme gelebilir.

Kova ve Yükseleni Kova Olanlar: Pazartesi günü para ile ilgili konular gündeme gelebilir. Salı ve Çarşamba günleri daha çok yakın yerlere seyahatler, akraba, kardeş ziyaretlerinde bulunabilir, medya, yayıncılık, iletişim konuları gündeminize gelebilir, temkinli olmakta fayda var. Perşembe ve Cuma günleri ev, aile konularıyla haşır neşir olabilirsiniz. Hafta sonu ise hobilerinize varsa çocuklarınıza vakit ayırabilir hoş vakit geçirebilirsiniz.


Balık ve Yükseleni Balık Olanlar: Pazartesi günü kendinize vakit ayırabilirsiniz. Girişimlerde ve sportif aktiviteler de bulunabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri daha çok para ile ilgili konular gündeme gelebilir. Harcamalara dikkat. Perşembe ve Cuma günleri yakın yerlere seyahatler, akraba, kardeş ziyaretlerinde bulunabilir, medya, yayıncılık, iletişim konularıyla meşgul olabilirsiniz. Hafta sonu ise ev, aile konularıyla haşır neşir olabilirsiniz.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500