Advert
01-07 Ekim haftası burçlara genel bakış
Fatma Doğan

01-07 Ekim haftası burçlara genel bakış

Haftanın ilk günü Ay İkizler burcundaki seyrine devam ediyor. İletişim konularının devrede olacağı sürecin ardından, Ay Salı günü Yengeç burcuna geçiyor. Ayın Yengeç Burcunda olması Ev aile temalarının ön planda olacağı durumlara işaret ediyor. Perşembe ve Cuma günleri Ay Aslan Burcunda olacak. Yaratıcı gücün harekete geçeceği özgüven ve neşenizin artacağı süreci gösterirken, Cumartesi ve Pazar günleri ise Ay Başak Burcunda olacak. Daha detaycı analitik, duygularımızı işin içine sokmak istemeyeceğimiz iki günlük süreçle birlikte, bu hafta nasıl geçecek burçları nasıl etkilenecek gelin hep birlikte inceleyelim.

Koç ve Yükseleni Koç olanlar: Pazartesi günü medya, yayıncılık, iletişim konularına yoğunlaşabilir, Salı ve Çarşamba günleri aile, ev, arsa konuları yeni oluşumlara girebilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri hobilerinize vakit ayırabilir, varsa çocuklarınızla eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Hafta sonu ise çalıştığınız yerde astlarınız, sağlığınız varsa evcil hayvanlarınızla ilgili konular gündeme gelebilir.

Boğa ve Yükseleni Boğa Olanlar: Pazartesi günü para, kazancınız ile ön planda olacağı sürecin ardından, Salı ve Çarşamba günleri iletişim ile ilgili yeni oluşumlar gündeme gelebilir. Perşembe ve Cuma günleri ailenizle birlikte vakit geçirebilir, hanenizde değişimler planlayabilirsiniz. Hafta sonu ise hobilerinize, çocuklarınıza vakit ayırabilirsiniz.

İkizler ve Yükseleni İkizler Olanlar: Pazartesi günü kendinize vakit ayırabilir, yeni girişimlerde bulunabilir, sportif aktivitelere katılabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri para, kazancınız ile ilgili yeni konular gündeme gelebilir. Perşembe ve Cuma günleri İletişim konularının aktif olabileceği hafta sonuna hazır olun. Hafta sonu ise ailenizle birlikte vakit geçirebilir, hanenizde değişimler planlayabilirsiniz.

Yengeç ve Yükseleni Yengeç Olanlar: Pazartesi günü dedikodular, belirsizliklerle karşılaşabilir, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri kendinize vakit ayırabilir, girişimlerde bulunabilir, sportif aktivitelere katılabilir, Perşembe ve Cuma günleri maddi konuları irdeleyebilirsiniz. Hafta sonu ise medya iletişim yakın yerlere seyahatler gündeme gelebilir.

Aslan ve Yükselen Aslan Olanlar: Pazartesi günü kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi yeni sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilir, Perşembe ve Cuma günleri kendinize vakit ayırabilir, girişimlerde bulunabilir, sportif aktivitelere katılabilirsiniz. Hafta sonu ise para, kazançlar ve değerlerinizle ilgili kararlar alabilirsiniz.

Başak ve Yükseleni Başak Olanlar: Pazartesi günü iş ve kariyer alanında hareketlenmeler olabilir. Salı ve Çarşamba günleri kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal ortamlarda bulunabilir yeni oluşumlara girebilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri Perde arkası olaylar, dedikodular, belirsizliklerle karşılaşabilir, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz. Hafta sonu ise kendinize vakit ayırabilir, girişimlerde bulunabilir, sportif aktivitelere katılabilirsiniz.

Terazi ve Yükseleni Terazi Olanlar: Pazartesi günü eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konularla meşgul olabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri iş ve kariyer alanında yeni girişimler, hareketlenme gündeme gelebilir. Perşembe ve Cuma günleri Kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Hafta sonu ise Perde arkası olaylar, dedikodular, belirsizliklerle karşılaşabilir, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz.

Akrep ve Yükseleni Akrep Olanlar: Pazartesi günü borç, alacak verecek miras konuları ile meşgul olabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konularda yeni oluşumlara girebilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri iş ve kariyer alanında planlama yapabilirsiniz. Hafta sonu ise Kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz.

Yay ve Yükseleni Yay Olanlar: Pazartesi günü ikili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri borç, alacak verecek miras ile ilgili konularda yeni oluşumlar gündeminizi meşgul edebilir. Perşembe ve Cuma günleri eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gündeminize gelebilir. Hafta sonu ise iş ve kariyer alanında planlama yapabilirsiniz.

Oğlak ve Yükseleni Oğlak Olanlar: Pazartesi günü çalıştığınız yer, astlarınız varsa evcil hayvanlarınız ilgili konularda yenilikler gündeme gelebilir. Salı ve Çarşamba günleri ikili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar konularında istişarelerde bulunabilir yeni adımlar atabilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri borç, alacak verecek miras ile ilgili konularda gündeme gelebilir. Hafta sonu ise eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gündeminize gelebilir.

Kova ve Yükseleni Kova Olanlar: Pazartesi günü hobilerinize vakit ayırabilir, varsa çocuklarınızla eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri çalıştığınız yerde astlarla ilgili ve sağlıkla ilgili konular yeni oluşumlara girebilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri ikili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz. Hafta sonu ise eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gündeminize gelebilir.

Balık ve Yükseleni Balık Olanlar: Pazartesi günü medya, yayıncılık, iletişim konuları ön plana alabilir, Salı ve Çarşamba günleri aile, ev, arsa konuları gündeme gelebilir. Perşembe ve Cuma günleri hobilerinize vakit ayırabilir, varsa çocuklarınızla eğlenceli aktivitelerde bulunabilir, çocuklarınızla ilgili yeni kararlar almanız gerekebilir. Perşembe ve Cuma günleri çalıştığınız yerde astlarınız, sağlığınız varsa evcil hayvanlarınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Hafta sonu ise ikili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500