Advert
24-30 Eylül Haftası  BURÇLARA GENEL BAKIŞ
Fatma Doğan

24-30 Eylül Haftası BURÇLARA GENEL BAKIŞ

Haftanın ilk gününde Ay Balık burcunda seyrine devam ediyor olacak. Duygusal hassas ve değişime adapte olmaya çalışacağımız Pazartesi gününün ardından, Salı günü Ay Koç Burcunda hareket ediyor olacak.  Girişken, cesur, enerjik ve duruma göre kontrolü elimizde tutmanın çok kolay olmayacağı Terazi Burcunda dolunay meydana geliyor. Yeniayda attığımız adımların sonuçlarını almaya başladığımız zamanlar Dolunay zamanlarıdır. Perşembe günü ise öğleden sonra Ay Boğa burcuna geçiyor. Ay Boğa burcunda olduğu zamanlarda ise daha sakin, keyifli, hayattan tat alacağımız, ortamı sindirmeye çalışacağımız daha sakin olabiliriz. Pazar günü ise Ay ikizler burcunda olacak. İletişim konularının aktif olacağına işaret ediyor. Bu hafta nasıl geçecek burçları nasıl etkilenecek gelin hep birlikte inceleyelim.

Koç ve Yükseleni Koç olanlar: Pazartesi günü dedikodular, belirsizliklerle karşılaşabilir, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz. Salı günü ile birlikte Perşembe gününe kadar dolunay enerjisi ile daha çok kendinize vakit ayırabilirsiniz. Girişimlerde ve sportif aktivitelerde bulunabilirsiniz. Temkinli olmakta fayda var. Perşembe günü öğleden sonra, Cuma ve Cumartesi günleri para ile ilgili konular gündeme gelebilir. Hafta sonu ise iletişim konularının aktif olacağını söyleyebiliriz.

Boğa ve Yükseleni Boğa Olanlar: Pazartesi günü kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Salı günü ile birlikte Perşembe gününe kadar dolunay enerjisi ile perde arkası olaylar,  dedikodular, belirsizliklerle karşılaşabilir, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz. Duygusal taşkınlıklara dikkat. Perşembe günü öğleden sonra, Cuma ve Cumartesi günleri kendinize vakit ayırabilirsiniz. Girişimlerde ve sportif aktiviteler de bulunabilirsiniz. Hafta sonu ise parasal konular aktif gözüküyor.

İkizler ve Yükseleni İkizler Olanlar: Pazartesi günü iş ve kariyer alanında hareketlenme gündeme gelebilir. Salı günü ile birlikte Perşembe gününe kadar dolunay enerjisi ile kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal ortamlarda bulunabilir, daha aktif olabilirsiniz. Perşembe günü öğleden sonra, Cuma ve Cumartesi günleri dedikodular, belirsizliklerle karşılaşabilir, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz. Hafta sonu ise kendinize vakit ayırabilirsiniz. Girişimlerde ve sportif aktiviteler de bulunabilirsiniz.

Yengeç ve Yükseleni Yengeç Olanlar: Pazartesi günü eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gibi konular gündeminize gelebilir. Salı günü ile birlikte Perşembe gününe kadar dolunay enerjisi ile iş ve kariyer alanında yeni oluşumlara girebilirsiniz. Perşembe günü öğleden sonra, Cuma ve Cumartesi günleri kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Hafta sonu ise belirsizliklerle karşılaşabilir, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan Olanlar: Pazartesi günü borç, alacak verecek miras ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Salı günü ile birlikte Perşembe gününe kadar dolunay enerjisi ile eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gibi konular gündeminize gelebilir. Perşembe günü öğleden sonra, Cuma ve Cumartesi günleri ise iş ve kariyer alanında yeni oluşumlara girebilirsiniz. Hafta sonu ise kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz.

Başak ve Yükseleni Başak Olanlar: Pazartesi günü ikili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz. Salı günü ile birlikte Perşembe gününe kadar dolunay enerjisi ile borç, alacak verecek miras ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Perşembe günü öğleden sonra, Cuma ve Cumartesi günleri ise eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gündeminize gelebilir. Hafta sonu ise iş kariyer anlamında yeni oluşumlara girebilirsiniz.

Terazi ve Yükseleni Terazi Olanlar: Pazartesi günü çalıştığınız yerde astlarla ilgili ve sağlıkla ilgili konular gündeme gelebilir. Salı günü ile birlikte Perşembe gününe kadar dolunay enerjisi ile ikili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz. Perşembe günü öğleden sonra, Cuma ve Cumartesi günleri ise borç, alacak verecek miras ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Hafta sonu ise eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gündeminize gelebilir.

Akrep ve Yükseleni Akrep Olanlar: Pazartesi günü hobilerinize vakit ayırabilir, varsa çocuklarınızla eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Salı günü ile birlikte Perşembe gününe kadar dolunay enerjisi ile çalıştığınız yerde astlarla ilgili ve sağlıkla ilgili konular gündeme gelebilir. Perşembe günü öğleden sonra, Cuma ve Cumartesi günleri ise ikili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz. Hafta sonu ise borç, alacak verecek miras ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir

Yay ve Yükseleni Yay Olanlar: Pazartesi günü aile, ev, arsa konuları gündeme gelebilir. Salı günü ile birlikte Perşembe gününe kadar dolunay enerjisi ile hobilerinize vakit ayırabilir, varsa çocuklarınızla eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Perşembe günü öğleden sonra, Cuma ve Cumartesi günleri ise astlarla ilgili ve sağlıkla ilgili konular gündeme gelebilir. Hafta sonu ise ikili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz

Oğlak ve Yükseleni Oğlak Olanlar: Pazartesi günü yakın yerlere seyahatler, akraba, kardeş ziyaretlerinde bulunabilir, medya, yayıncılık, iletişim konuları gündeminize gelebilir. Salı günü ile birlikte Perşembe gününe kadar dolunay enerjisi ile aile, ev, arsa konuları gündeme gelebilir. Perşembe günü öğleden sonra, Cuma ve Cumartesi günleri ise hobilerinize varsa çocuklarınıza vakit ayırabilir hoş vakit geçirebilirsiniz. Hafta sonu ise astlarla ilgili ve sağlıkla ilgili konular gündeme gelebilir.

 

Kova ve Yükseleni Kova Olanlar: Pazartesi günü para ile ilgili konular gündeme gelebilir. Salı günü ile birlikte Perşembe gününe kadar dolunay enerjisi ile yakın yerlere seyahatler, akraba, kardeş ziyaretlerinde bulunabilir, medya, yayıncılık, iletişim konuları gündeminize gelebilir. Perşembe günü öğleden sonra, Cuma ve Cumartesi günleri ise ev, aile konularıyla meşgul olabilirsiniz. Hafta sonu ise hobilerinize varsa çocuklarınıza vakit ayırabilir hoş vakit geçirebilirsiniz.

Balık ve Yükseleni Balık Olanlar: Pazartesi günü kendinize vakit ayırabilirsiniz. Girişimlerde ve sportif aktiviteler de bulunabilirsiniz. Salı günü ile birlikte Perşembe gününe kadar dolunay enerjisi ile para ile ilgili konular gündeme gelebilir. Perşembe günü öğleden sonra, Cuma ve Cumartesi günleri ise yakın yerlere seyahatler, akraba, kardeş ziyaretlerinde bulunabilir, medya, yayıncılık, iletişim konularıyla meşgul olabilirsiniz. Hafta sonu ise ev, aile konularıyla meşgul olabilirsiniz.         

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500