Advert
10-16 Eylül 2018 haftası burçlara genel bakış
Fatma Doğan

10-16 Eylül 2018 haftası burçlara genel bakış

Haftaya Ay Başak burcunda başlıyoruz. Ayın Başak burcunda olmasıyla birlikte daha detaycı analitik, duygularımızı işin içine sokmak istemeyeceğimiz oluşumları anlatırken, Salı ve Çarşamba günleri ay Terazi burcunda ilerliyor olacak. İkili ilişkilerin ön planda olduğu karşı tarafa odaklanacağımız, paylaşımlarda dikkatli olmakta fayda var. Perşembe ve Cuma günleri ise Ay Akrep burcunda gizemli, sezgisel, krizi yönetimi gibi konularda gelişim kaydedilebilir. Haftanın son günü Ay Yay burcunda hareket edecek. Heyecanlı iyimser havanın eseceği, yurtdışı, yüksek eğitim temalı konular gündeme gelebilir. Bu hafta nasıl geçecek burçlar nasıl etkilenecek gelin hep birlikte inceleyelim.

Koç ve Yükseleni Koç olanlar: Pazartesi günü çalıştığınız yerde astlarla ilgili konular, sağlığınız, varsa evcil hayvanlarınızla ilgili yeni oluşumlara girebilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri ikili ilişkiler, otaklıklar, sözleşmeler gündeme gelebilir. İletişimde temkinli olmakta fayda var. Perşembe ve Cuma günleri borç alacak verecek miras konularında gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta sonu ise eğitim, yüksek eğitim, yurtdışı temalı konular gündeme gelebilir.   

Boğa ve Yükseleni Boğa Olanlar: Pazartesi günü çocuklarınıza, hobilerinize, eğlenceye vakit ayırabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri çalışma hayatınız, sağlığınız gündeme gelebilir. Yoğun, verimli ve çözüm odaklı çalışabilir, çalışmalarınızın sonucunu görebilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri ikili ilişkiler, otaklıklar, sözleşmeler gündeme gelebilir. Hafta sonu ise borç alacak verecek miras konularında gelişmeler yaşayabilirsiniz.

İkizler ve Yükseleni İkizler Olanlar: Pazartesi günü aile, ev, arsa konuları gündeminizi meşgul edebilir. Salı ve Çarşamba günleri çocuklarınıza, hobilerinize, eğlenceye vakit ayırabilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri çalışma hayatınız, sağlığınız gündeme gelebilir. Hafta sonu ise ikili ilişkiler ortaklıklar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz.

Yengeç ve Yükseleni Yengeç Olanlar: Pazartesi günü yakın yerlere seyahatler, medya yayıncılık, iletişim konularında gündeminizi meşgul edebilir. Salı ve Çarşamba günleri aile, ev, arsa konularında nihai kararlar verebilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri çocuklarınıza, hobilerinize, eğlenceye vakit ayırabilirsiniz. Hafta sonu ise sağlığınız, çalışma ortamınız, varsa evcil hayvanlarınızla ilgili konular gündeme gelebilir.

Aslan ve Yükselen Aslan Olanlar: Pazartesi günü değerleriniz, para ile ilgili konular gündeme gelebilir. Salı ve Çarşamba günleri yakın yerlere seyahatler, medya yayıncılık, iletişim yeni organizasyonlara katılabilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri aile, ev, arsa konularında nihai kararlar verebilirsiniz. Hafta sonu ise hobilerinize varsa çocuklarınızla eğlenceli ve güzel vakit geçirebilirsiniz.

Başak ve Yükseleni Başak Olanlar: Pazartesi günü kendinize vakit ayırabilir, girişimlerde bulunabilir, sportif aktivitelere katılabilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri parasal alanınız etkileniyor, nakit girdi sağlayabilirsiniz. Cuma ve Cumartesi günleri yakın yerlere seyahatler, medya yayıncılık, iletişim yeni organizasyonlara katılabilirsiniz. Hafta sonu ise aileniz, aile büyükleriniz ile birlikte vakit geçirebilirsiniz.

Terazi ve Yükseleni Terazi Olanlar: Pazartesi günü perde arkası olaylar, dedikodular, belirsizlikler, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalara yönelebilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri kendinize vakit ayırabilir, girişimlerde bulunabilir, sportif aktivitelere katılabilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri parasal alanınız etkileniyor, nakit girdi sağlayabilirsiniz. Hafta sonu ise yakın yerlere seyahatler, iletişim, medya konuları gündeme gelebilir.

Akrep ve Yükseleni Akrep Olanlar: Pazartesi günü kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri perde arkası olaylar, dedikodular, belirsizlikler, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri kendinize vakit ayırabilir, girişimlerde bulunabilir, sportif aktivitelere katılabilirsiniz. Hafta sonu ise para haneniz etkileniyor.

Yay ve Yükseleni Yay Olanlar: Pazartesi günü iş ve kariyer alanında hareketlenme gündeme gelebilir Salı ve Çarşamba günleri kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal alanlarda bulunabilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri perde arkası olaylar, dedikodular, belirsizlikler, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz. Hafta sonu ise kendinize vakit ayırabilir, girişimlerde bulunabilir, sportif aktivitelere katılabilirsiniz.

Oğlak ve Yükseleni Oğlak Olanlar: Pazartesi günü eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gibi konularda yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri iş ve kariyer alanında hareketlenme gündeme gelebilir. Gerilimden uzak durmakta fayda var. Perşembe ve Cuma günleri kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal alanlarda bulunabilirsiniz. Hafta sonu ise perde arkası olaylar, dedikodular, belirsizlikler, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz.

Kova ve Yükseleni Kova Olanlar: Pazartesi günü borç, alacak verecek miras ile ilgili konular gündeme gelebilir. Salı ve Çarşamba günleri eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gibi konularda fırsatlar yakalayabilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri iş ve kariyer alanında hareketlenme gündeme gelebilir. Hafta sonu ise kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal alanlarda bulunabilirsiniz.

Balık ve Yükseleni Balık Olanlar: Pazartesi günü ikili ilişkiler, otaklıklar, sözleşmeler gündeme gelebilir. Sakin olmakta fayda var. Salı ve Çarşamba günleri borç, alacak verecek miras ile ilgili konularda haberler alabilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gibi konularda fırsatlar yakalayabilirsiniz. Hafta sonu ise iş ve kariyer alanında hareketlenme gündeme gelebilir.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500