Advert
27 Ağustos-2 Eylül haftası 2018 burçlara genel bakış
Fatma Doğan

27 Ağustos-2 Eylül haftası 2018 burçlara genel bakış

Haftanın ilk gününe Ay Balık burcundaki seyrine devam ediyor. Duygusal hassas ve değişime adapte olmaya çalışacağımız birkaç günden sonra Çarşamba ve Perşembe günleri Ay Koç burcunda seyrine devam ediyor. Girişken, gözüpek ve enerjik olacağımız süreçten sonra Cuma günü sabah saatlerinden hafta sonuna kadar Ay Boğa burcundaki hareketine devam ediyor olacak. Ay Boğa burcunda olduğu zamanlarda ise daha sakin, keyifli, hayattan tat alacağımız, ortamı sindirmeye çalışacağımız süreçle haftayı tamamlıyor olacağız. Bu hafta nasıl geçecek, burçlar nasıl etkilenecek gelin hep birlikte inceleyelim.

Koç ve Yükseleni Koç Olanlar: Pazartesi ve Salı günleri dedikodular, belirsizliklerle karşılaşabilir, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri daha çok kendinize vakit ayırabilirsiniz. Girişimlerde ve sportif aktivitelerde bulunabilirsiniz. Cuma günü ile birlikte hafta sonuna kadar para ile ilgili konular gündeme gelebilir.

Boğa ve Yükseleni Boğa Olanlar Pazartesi ve Salı günleri kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri daha çok perde arkası olaylar, dedikodular, belirsizliklerle karşılaşabilir, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz. Cuma günü ile birlikte hafta sonuna kadar kendinize vakit ayırabilirsiniz. Girişimlerde ve sportif aktivitelerde bulunabilirsiniz.

İkizler ve Yükseleni İkizler Olanlar: Pazartesi ve Salı günleri iş ve kariyer alanında hareketlenme gündeme gelebilir. Çarşamba ve Perşembe günleri daha çok kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Cuma günü ile birlikte hafta sonuna kadar dedikodular, belirsizliklerle karşılaşabilir, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz.

Yengeç ve Yükseleni Yengeç Olanlar: Pazartesi ve Salı günleri eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gibi konular gündeminize gelebilir. Çarşamba ve Perşembe günleri daha çok iş ve kariyer alanında yeni oluşumlara girebilirsiniz. Cuma günü ile birlikte hafta sonuna kadar kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan Olanlar: Pazartesi ve Salı günleri borç, alacak verecek miras ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Çarşamba ve Perşembe günleri daha çok eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gibi konular gündeminize gelebilir. Cuma günü ile birlikte hafta sonuna kadar iş ve kariyer alanında yeni oluşumlara girebilirsiniz.

Başak ve Yükseleni Başak Olanlar: Pazartesi ve Salı günleri ikili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri daha çok borç, alacak verecek miras ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Cuma günü ile birlikte hafta sonuna kadar eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gibi konular gündeminize gelebilir.

Terazi ve Yükseleni Terazi Olanlar: Pazartesi ve Salı günleri çalıştığınız yerde astlarla ilgili ve sağlıkla ilgili konular gündeme gelebilir. Çarşamba ve Perşembe günleri daha çok ikili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz. Cuma günü ile birlikte hafta sonuna kadar borç, alacak verecek miras ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir.

Akrep ve Yükseleni Akrep Olanlar: Pazartesi ve Salı günleri hobilerinize vakit ayırabilir, varsa çocuklarınızla eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri daha çok çalıştığınız yerde astlarla ilgili ve sağlıkla ilgili konular gündeme gelebilir. Cuma günü ile birlikte hafta sonuna kadar ikili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz.

Yay ve Yükseleni Yay Olanlar: Pazartesi ve Salı günleri aile, ev, arsa konuları gündeme gelebilir. Çarşamba ve Perşembe günleri daha çok hobilerinize vakit ayırabilir, varsa çocuklarınızla eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Cuma günü ile birlikte hafta sonuna kadar astlarla ilgili ve sağlıkla ilgili konular gündeme gelebilir.

Oğlak ve Yükseleni Oğlak Olanlar: Pazartesi ve Salı günleri yakın yerlere seyahatler, akraba, kardeş ziyaretlerinde bulunabilir, medya, yayıncılık, iletişim konuları gündeminize gelebilir. Çarşamba ve Perşembe günleri daha çok aile, ev, arsa konuları gündeme gelebilir. Cuma günü ile birlikte hafta sonuna kadar hobilerinize varsa çocuklarınıza vakit ayırabilir hoş vakit geçirebilirsiniz.

Kova ve Yükseleni Kova Olanlar: Pazartesi ve Salı günleri para ile ilgili konular gündeme gelebilir. Çarşamba ve Perşembe günleri daha çok yakın yerlere seyahatler, akraba, kardeş ziyaretlerinde bulunabilir, medya, yayıncılık, iletişim konuları gündeminize gelebilir. Cuma günü ile birlikte hafta sonuna kadar ev, aile konularıyla haşır neşir olabilirsiniz.

Balık ve Yükseleni Balık Olanlar: Pazartesi ve Salı günleri kendinize vakit ayırabilirsiniz. Girişimlerde ve sportif aktiviteler de bulunabilirsiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri daha çok para ile ilgili konular gündeme gelebilir. Cuma günü ile birlikte hafta sonuna kadar yakın yerlere seyahatler, akraba, kardeş ziyaretlerinde bulunabilir, medya, yayıncılık, iletişim konularıyla meşgul olabilirsiniz.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500