Advert
13-19 Ağustos 2018 haftası burçlara genel bakış
Fatma Doğan

13-19 Ağustos 2018 haftası burçlara genel bakış

Haftaya Ay Başak burcunda başlıyoruz. Ay’ın Başak burcunda olmasıyla birlikte daha detaycı analitik, duygularımızı işin içine sokmak istemeyeceğimiz oluşumları anlatırken, Salı günü de Ay Başak burcundaki yolculuğuna devam ediyor olacak. Çarşamba ve Perşembe günü Ay Terazi burcunda ilerliyor olacak. İkili ilişkilerin ön planda olduğu karşı tarafa odaklanacağımız, güzel estetik paylaşımları yakalayabiliriz. Cuma ve Cumartesi günü ise Ay Akrep burcunda gizemli, sezgisel, kriz yönetimi gibi konularda gelişim kaydedilebilir. Haftanın son günü Ay Yay burcunda hareket edecek. Heyecanlı iyimser havanın eseceği, yurtdışı, yüksek eğitim temalı konular gündeme gelebilir. Bu hafta nasıl geçecek burçlar nasıl etkilenecek gelin hep birlikte inceleyelim.

Koç ve Yükseleni Koç Olanlar: Pazartesi ve Salı günleri çalıştığınız yerde astlarla ilgili konular, sağlığınız, varsa evcil hayvanlarınızla ilgili yeni oluşumlara girebilirsiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri ikili ilişkiler, otaklıklar, sözleşmeler gündeme gelebilir. İletişimde temkinli olmakta fayda var. Cuma ve Cumartesi günleri borç alacak verecek miras konularında gelişmeler yaşayabilirsiniz. Haftanın son günü ise eğitim, yüksek eğitim, yurtdışı temalı konular gündeme gelebilir.   

Boğa ve Yükseleni Boğa Olanlar: Pazartesi ve Salı günleri çocuklarınıza, hobilerinize, eğlenceye vakit ayırabilirsiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri çalışma hayatınız, sağlığınız gündeme gelebilir. Yoğun, verimli ve çözüm odaklı çalışabilir, çalışmalarınızın sonucunu görebilirsiniz. Cuma ve Cumartesi günleri ikili ilişkiler, otaklıklar, sözleşmeler gündeme gelebilir.

İkizler ve Yükseleni İkizler Olanlar: Pazartesi ve Salı günleri aile, ev, arsa konuları gündeminizi meşgul edebilir. Çarşamba ve Perşembe günleri çocuklarınıza, hobilerinize, eğlenceye vakit ayırabilirsiniz. Cuma ve Cumartesi günleri çalışma hayatınız, sağlığınız gündeme gelebilir. Haftanın son günü ise ikili ilişkiler ortaklıklar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz.

Yengeç ve Yükseleni Yengeç Olanlar: Pazartesi ve Salı günleri yakın yerlere seyahatler, medya yayıncılık, iletişim konularında gündeminizi meşgul edebilir. Çarşamba ve Perşembe günleri aile, ev, arsa konularında nihai kararlar verebilirsiniz. Cuma ve Cumartesi günleri çocuklarınıza, hobilerinize, eğlenceye vakit ayırabilirsiniz. Haftanın son günü ise sağlığınız, çalışma ortamınız, varsa evcil hayvanlarınızla ilgili konular gündeme gelebilir.

Aslan ve Yükselen Aslan Olanlar: Pazartesi ve Salı günleri değerleriniz, para ile ilgili konular gündeme gelebilir. Çarşamba ve Perşembe günleri yakın yerlere seyahatler, medya yayıncılık, iletişim yeni organizasyonlara katılabilirsiniz. Cuma ve Cumartesi günleri aile, ev, arsa konularında nihai kararlar verebilirsiniz. Haftanın son günü ise hobilerinize varsa çocuklarınızla eğlenceli ve güzel vakit geçirebilirsiniz.

Başak ve Yükseleni Başak Olanlar: Pazartesi ve Salı günleri kendinize vakit ayırabilir, girişimlerde bulunabilir, sportif aktivitelere katılabilirsiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri parasal alanınız etkileniyor, nakit girdi sağlayabilirsiniz. Cuma ve Cumartesi günleri yakın yerlere seyahatler, medya yayıncılık, iletişim yeni organizasyonlara katılabilirsiniz. Haftanın son günü ise aileniz, aile büyükleriniz ile birlikte vakit geçirebilirsiniz.

Terazi ve Yükseleni Terazi Olanlar: Pazartesi ve Salı günleri perde arkası olaylar, dedikodular, belirsizlikler, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalara yönelebilirsiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri kendinize vakit ayırabilir, girişimlerde bulunabilir, sportif aktivitelere katılabilirsiniz. Cuma ve Cumartesi günleri parasal alanınız etkileniyor, nakit girdi sağlayabilirsiniz. Haftanın son günü ise yakın yerlere seyahatler, iletişim, medya konuları gündeme gelebilir.

Akrep ve Yükseleni Akrep Olanlar: Pazartesi ve Salı günleri kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri perde arkası olaylar, dedikodular, belirsizlikler, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz. Cuma ve Cumartesi günleri kendinize vakit ayırabilir, girişimlerde bulunabilir, sportif aktivitelere katılabilirsiniz. Haftanın son günü ise para haneniz etkileniyor.

Yay ve Yükseleni Yay Olanlar: Pazartesi ve Salı günleri iş ve kariyer alanında hareketlenme gündeme gelebilir. Çarşamba ve Perşembe günleri kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal alanlarda bulunabilirsiniz. Cuma ve Cumartesi günleri perde arkası olaylar, dedikodular, belirsizlikler, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz. Haftanın son günü ise kendinize vakit ayırabilir, girişimlerde bulunabilir, sportif aktivitelere katılabilirsiniz.

Oğlak ve Yükseleni Oğlak Olanlar: Pazartesi ve Salı günleri eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gibi konularda yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri iş ve kariyer alanında hareketlenme gündeme gelebilir. Gerilimden uzak durmakta fayda var. Cuma ve Cumartesi günleri kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal alanlarda bulunabilirsiniz. Haftanın son günü ise perde arkası olaylar, dedikodular, belirsizlikler, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz.

Kova ve Yükseleni Kova Olanlar: Pazartesi ve Salı günleri borç, alacak verecek miras ile ilgili konular gündeme gelebilir. Çarşamba ve Perşembe günleri eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gibi konularda fırsatlar yakalayabilirsiniz. Cuma ve Cumartesi günleri iş ve kariyer alanında hareketlenme gündeme gelebilir. Haftanın son günü ise kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal alanlarda bulunabilirsiniz.

Balık ve Yükseleni Balık Olanlar: Pazartesi ve Salı günleri ikili ilişkiler, otaklıklar, sözleşmeler gündeme gelebilir. Sakin olmakta fayda var. Çarşamba ve Perşembe günleri borç, alacak verecek miras ile ilgili konularda haberler alabilirsiniz. Cuma ve Cumartesi günleri eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gibi konularda fırsatlar yakalayabilirsiniz. Haftanın son günü ise iş ve kariyer alanında hareketlenme gündeme gelebilir.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500