Advert
2-8 Temmuz haftası 2018 burçlara genel bakış
Fatma Doğan

2-8 Temmuz haftası 2018 burçlara genel bakış

Haftanın ilk gününe Ay Kova burcunda giriyoruz. Olaylara daha farklı bakacağımız değişime açık olacağımız süreçten sonra, Salı ve Çarşamba günleri Ay Balık burcunda seyrine devam ediyor olacak. Duygusal hassas ve değişime adapte olmaya çalışacağımız birkaç gününden sonra Perşembe, Cuma ve Cumartesi günü Ay Koç Burcunda hareketine devam ediyor olacak. Girişken, gözü pek ve enerjik olacağımız 3 günlük süreçten sonra Pazar günü Ay Boğa burcuna geçiyor. Ay Boğa burcunda olduğu zamanlarda ise daha sakin, keyifli, hayattan tat alacağımız, ortamı sindirmeye çalışacağımız süreçle haftayı tamamlıyor olacağız. Bu hafta nasıl geçecek burçları nasıl etkilenecek gelin hep birlikte inceleyelim.

 

Koç ve Yükseleni Koç olanlar: Pazartesi günü kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri dedikodular, belirsizliklerle karşılaşabilir, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz. Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri daha çok kendinize vakit ayırabilirsiniz. Girişimlerde ve sportif aktiviteler de bulunabilirsiniz. Pazar günü ise para ile ilgili konular gündeme gelebilir.

Boğa ve Yükseleni Boğa Olanlar: Pazartesi günü iş ve kariyer alanında hareketlenmeler olabilir. Salı ve Çarşamba günleri kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri daha çok perde arkası olaylar, dedikodular, belirsizliklerle karşılaşabilir, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz. Pazar günü ise kendinize vakit ayırabilirsiniz. Girişimlerde ve sportif aktiviteler de bulunabilirsiniz.

İkizler ve Yükseleni İkizler Olanlar: Pazartesi günü eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gibi konular gündeminizi meşgul edebilir. Salı ve Çarşamba günleri iş ve kariyer alanında hareketlenme gündeme gelebilir. Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri daha çok kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Pazar günü ise dedikodular, belirsizliklerle karşılaşabilir, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz.

Yengeç ve Yükseleni Yengeç Olanlar: Pazartesi günü borç, alacak verecek miras ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Salı ve Çarşamba günleri eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gibi konular gündeminize gelebilir. Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri daha çok iş ve kariyer alanında yeni oluşumlara girebilirsiniz. Pazar günü ise kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan Olanlar: Pazartesi günü ikili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri borç, alacak verecek miras ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri daha çok eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gibi konular gündeminize gelebilir. Pazar günü ise iş ve kariyer alanında yeni oluşumlara girebilirsiniz.

Başak ve Yükseleni Başak Olanlar: Pazartesi günü çalıştığınız yerde astlarla ilgili konular gündeme gelebilir. Salı ve Çarşamba günleri ikili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz. Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri daha çok borç, alacak verecek miras ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Pazar günü ise eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gibi konular gündeminize gelebilir.

Terazi ve Yükseleni Terazi Olanlar: Pazartesi günü hobilerinize vakit ayırabilir, varsa çocuklarınızla eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri çalıştığınız yerde astlarla ilgili ve sağlıkla ilgili konular gündeme gelebilir. Cuma günüyle birlikte hafta sonu daha çok ikili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz. Pazar günü ise borç, alacak verecek miras ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir.

Akrep ve Yükseleni Akrep Olanlar: Pazartesi günü aile, ev, arsa konuları gündeme gelebilir Salı ve Çarşamba günleri hobilerinize vakit ayırabilir, varsa çocuklarınızla eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri daha çok çalıştığınız yerde astlarla ilgili ve sağlıkla ilgili konular gündeme gelebilir. Pazar günü ise ikili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz.

Yay ve Yükseleni Yay Olanlar: Pazartesi günü medya, yayıncılık, iletişim konularında gündeminizi meşgul edebilir. Salı ve Çarşamba günleri aile, ev, arsa konuları gündeme gelebilir Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri daha çok hobilerinize vakit ayırabilir, varsa çocuklarınızla eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Pazar günü ise astlarla ilgili ve sağlıkla ilgili konular gündeme gelebilir.

Oğlak ve Yükseleni Oğlak Olanlar: Pazartesi günü para ile ilgili konular gündeme gelebilir. Salı ve Çarşamba günleri yakın yerlere seyahatler, akraba, kardeş ziyaretlerinde bulunabilir, medya, yayıncılık, iletişim konuları gündeminize gelebilir. Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri daha çok aile, ev, arsa konuları gündeme gelebilir. Pazar günü ise hobilerinize varsa çocuklarınıza vakit ayırabilir hoş vakit geçirebilirsiniz.

Kova ve Yükseleni Kova Olanlar: Pazartesi günü kendinize vakit ayırabilir, girişimlerde bulunabilir, sportif aktivitelere katılabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri para ile ilgili konular gündeme gelebilir. Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri daha çok yakın yerlere seyahatler, akraba, kardeş ziyaretlerinde bulunabilir, medya, yayıncılık, iletişim konuları gündeminize gelebilir. Haftanın son gününde ev, aile konularıyla haşır neşir olabilirsiniz.

Balık ve Yükseleni Balık Olanlar: Pazartesi günü dedikodular, belirsizliklerle karşılaşabilir, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri kendinize vakit ayırabilirsiniz. Girişimlerde ve sportif aktiviteler de bulunabilirsiniz. Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri daha çok para ile ilgili konular gündeme gelebilir. Pazar günü ise  yakın yerlere seyahatler, akraba, kardeş ziyaretlerinde bulunabilir, medya, yayıncılık, iletişim konularıyla meşgul olabilirsiniz.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500