Advert
18-24 HAZİRAN 2018 HAFTASI BURÇLARA GENEL BAKIŞ
Fatma Doğan

18-24 HAZİRAN 2018 HAFTASI BURÇLARA GENEL BAKIŞ

Bu ay 21 Haziran itibariyle Güneş yengeç burcuna geçiyor. Aile, yerleşim korumacı ve sezgilerimizin daha aktif olacağımız bir aylık süreci gösteriyor. Haftaya ay Aslan burcunda giriyoruz. Aslan burcunun temasında özgüvenin, sanatsal aktivitelerin arttığı, Çocuklar, hobiler, Eğlence gibi konuların da aktive ederken, Salı günü ay Başak burcuna geçiyor. Ayın Başak burcunda olmasıyla birlikte daha detaycı analitik, duygularımızı işin içine sokmak istemeyeceğimiz oluşumları anlatırken, Perşembe günü ay Terazi burcunda ilerliyor olacak. İkili ilişkilerin ön planda olduğu karşı tarafa odaklanacağımız, güzel estetik paylaşımları yakalayabiliriz. Hafta sonu ise Ay Akrep burcunda gizemli, sezgisel, krizi yönetimi gibi konularda gelişim kaydedilebilir. Bu hafta nasıl geçecek burçlar nasıl etkilenecek gelin hep birlikte inceleyelim.

Koç ve Yükseleni Koç olanlar: Pazartesi günü hobilerinize vakit ayırabilir, varsa çocuklarınızla eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri çalıştığınız yerde astlarla ilgili konularda yeni oluşumlara girebilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri ikili ilişkiler, otaklıklar, sözleşmeler gündeme gelebilir. Hafta sonu ise borç alacak verecek miras konuları gündeme gelebilir.

Boğa ve Yükseleni Boğa Olanlar: Pazartesi günü aile, ev, arsa konuları gündeme gelebilir. Salı ve Çarşamba günleri çocuklarınıza, hobilerinize, eğlenceye vakit ayırabilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri çalışma hayatınız, sağlığınız gündeme gelebilir. Yoğun, verimli ve çözüm odaklı çalışabilir, çalışmalarınızın sonucunu görebilirsiniz. Hafta sonu ise ikili ilişkiler, otaklıklar, sözleşmeler gündeme gelebilir

İkizler ve Yükseleni İkizler Olanlar: Pazartesi günü yakın yerlere seyahatler, medya yayıncılık, iletişim konuları gündeme gelebilir. Salı ve Çarşamba günleri aile, ev, arsa konuları gündeminizi meşgul edebilir. Perşembe ve Cuma günü çocuklarınıza, hobilerinize, eğlenceye vakit ayırabilirsiniz. Hafta sonu ise çalışma hayatınız, sağlığınız gündeme gelebilir.

Yengeç ve Yükseleni Yengeç Olanlar: Pazartesi günü değerleriniz, para ile ilgili konular gündeme gelebilir. Salı ve Çarşamba günleri yakın yerlere seyahatler, medya yayıncılık, iletişim konularında gündeminizi meşgul edebilir. Perşembe ve Cuma günü aile, ev, arsa konularında nihai kararlar verebilirsiniz. Hafta sonu ise çocuklarınıza, hobilerinize, eğlenceye vakit ayırabilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan Olanlar: Pazartesi günü kendinize vakit ayırabilir, girişimlerde bulunabilir, sportif aktivitelere katılabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri değerleriniz, para ile ilgili konular gündeme gelebilir. Perşembe ve Cuma günü yakın yerlere seyahatler, medya yayıncılık, iletişim yeni organizasyonlara katılabilirsiniz. Hafta sonu ise aile, ev, arsa konularında nihai kararlar verebilirsiniz.

Başak ve Yükseleni Başak Olanlar: Pazartesi günü perde arkası olaylar, dedikodular, belirsizlikler, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri kendinize vakit ayırabilir, girişimlerde bulunabilir, sportif aktivitelere katılabilirsiniz. Perşembe ve Cuma günü parasal alanınız etkileniyor, nakit girdi sağlayabilirsiniz. Hafta sonu ise yakın yerlere seyahatler, medya yayıncılık, iletişim yeni organizasyonlara katılabilirsiniz

Terazi ve Yükseleni Terazi Olanlar: Pazartesi günü kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri perde arkası olaylar, dedikodular, belirsizlikler, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz. Perşembe ve Cuma günü kendinize vakit ayırabilir, girişimlerde bulunabilir, sportif aktivitelere katılabilirsiniz. Hafta sonu ise parasal alanınız etkileniyor, nakit girdi sağlayabilirsiniz.

Akrep ve Yükseleni Akrep Olanlar: Pazartesi günü iş ve kariyer alanında hareketlenme gündeme gelebilir. Salı ve Çarşamba günleri kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri perde arkası olaylar, dedikodular, belirsizlikler, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz. Hafta sonu ise kendinize vakit ayırabilir, girişimlerde bulunabilir, sportif aktivitelere katılabilirsiniz.

Yay ve Yükseleni Yay Olanlar: Pazartesi günü eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gibi konular gündeme gelebilir. Salı ve Çarşamba günleri iş ve kariyer alanında hareketlenme gündeme gelebilir. . Perşembe ve Cuma günleri kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal alanlarda bulunabilirsiniz. Hafta sonu ise perde arkası olaylar, dedikodular, belirsizlikler, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz.

Oğlak ve Yükseleni Oğlak Olanlar: Pazartesi günü borç, alacak verecek miras ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Salı ve Çarşamba günleri eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gibi konularda yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz, Perşembe ve Cuma günleri iş ve kariyer alanında hareketlenme gündeme gelebilir. Hafta sonu ise kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal alanlarda bulunabilirsiniz.

Kova ve Yükseleni Kova Olanlar: Pazartesi günü ikili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar konularında yeni oluşumlarda bulunabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri borç, alacak verecek miras ile ilgili konular gündeme gelebilir. Perşembe ve Cuma günleri eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gibi konularda fırsatlar yakalayabilirsiniz. Hafta sonu ise iş ve kariyer alanında hareketlenme gündeme gelebilir.

Balık ve Yükseleni Balık Olanlar: Pazartesi günü iş yoğunluğunuz artabilir, çalıştığınız yerde astlarla ilgili konularda yoğunluk yaşayabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri ikili ilişkiler, otaklıklar, sözleşmeler gündeme gelebilir. Perşembe ve Cuma günleri borç, alacak verecek miras ile ilgili konularda haberler alabilirsiniz. Hafta sonu ise eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gibi konularda fırsatlar yakalayabilirsiniz.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500