Advert
16-22 Nisan haftası 2018 burçlara genel bakış
Fatma Doğan

16-22 Nisan haftası 2018 burçlara genel bakış

 

Pazartesi günü Koç burcunda Yeniay’la haftaya başlıyoruz. Haftaya cesur, girişimci ve enerjik başlıyoruz. Yeniay’a Uranüs de eşlik etmesiyle ani değişimlere hazır olmakta fayda var. Pazartesi öğle vaktinde Ay burç değiştiriyor, Koç burcundan Boğa burcuna geçiyor. Biraz daha sakin, ortamı sindirmeye çalışacağımız günün ardından çarşamba günü öğle saatlerine kadar Ay Boğa burcundan İkizler burcuna geçecek. İletişim konularının devrede olacağı cuma günü öğleden sonra Ay İkizler burcundan Yengeç burcuna geçecek. Hafta sonu aile temalarının ön planda olacağı gerilimden uzak, sakin bir hafta temennisiyle, haftayı tamamlıyor olacağız. Bu hafta nasıl geçecek, burçları nasıl etkilenecek gelin hep birlikte inceleyelim.

 

Koç ve Yükseleni Koç Olanlar: Pazartesi günü kendinize vakit ayırabilir, girişimlerde bulunabilir, sportif aktivitelere katılabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri para ile ilgili konular gündeme gelebilir. Perşembe ve Cuma günü iletişim konularının ön planda olacağı sürecin ardından hafta sonu ailenizle birlikte vakit geçirebilir, hanenizde değişimler planlayabilirsiniz.

Boğa ve Yükseleni Boğa Olanlar: Pazartesi günü perde arkası olaylar, dedikodular, belirsizliklerle karşılaşabilir, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri kendinize vakit ayırabilir, girişimlerde bulunabilir, sportif aktivitelere katılabilirsiniz Perşembe ve Cuma günü para ile ilgili konular gündeme gelebilir. İletişim konularının aktif olduğu hafta sonuna hazır olun.

İkizler ve Yükseleni İkizler Olanlar: Pazartesi günü kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri dedikodular, belirsizliklerle karşılaşabilir, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz. Perşembe ve Cuma günü kendinize vakit ayırabilir, girişimlerde bulunabilir, sportif aktivitelere katılabilirsiniz. Hafta sonu ise para ile ilgili konular gündeme gelebilir.

Yengeç ve Yükseleni Yengeç Olanlar: Pazartesi günü iş ve kariyer alanında hareketlenme gündeme gelebilir. Salı ve Çarşamba günleri kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Perşembe ve Cuma günü içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz. Hafta sonu kendinize vakit ayırabilir, girişimlerde bulunabilir, sportif aktivitelere katılabilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan Olanlar: Pazartesi günü eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gibi konular gündeme gelebilir. Salı ve Çarşamba, günleri iş ve kariyer alanında hareketlenmeler olabilir. Perşembe ve Cuma günleri kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Hafta sonu ise perde arkası olaylar, dedikodular, belirsizliklerle karşılaşabilir, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz.

Başak ve Yükseleni Başak Olanlar: Pazartesi günü borç, alacak verecek miras ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Salı ve Çarşamba, günleri eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gibi konular gündeminizi meşgul edebilir. Perşembe ve Cuma günleri iş ve kariyer alanında hareketlenme gündeme gelebilir. Hafta sonu ise kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz.

Terazi ve Yükseleni Terazi Olanlar: Pazartesi günü ikili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz. Salı ve Çarşamba, günleri borç, alacak verecek miras ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Perşembe ve Cuma günleri eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gibi konular gündeminize gelebilir. Hafta sonu ise iş ve kariyer alanında yeni oluşumlara girebilirsiniz.

Akrep ve Yükseleni Akrep Olanlar: Pazartesi günü çalıştığınız yerde astlarla ilgili konular gündeme gelebilir. Sağlığınıza varsa evcil hayvanlarınıza dikkat etmenizde fayda var. Salı ve Çarşamba günleri ikili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri borç, alacak verecek miras ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Hafta sonu ise eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gibi konular gündeminize gelebilir.

Yay ve Yükseleni Yay Olanlar: Pazartesi günü hobilerinize vakit ayırabilir, varsa çocuklarınızla eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri çalıştığınız yerde astlarla ilgili konular gündeme gelebilir. Perşembe ve Cuma günleri ikili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz. Hafta sonu ise borç, alacak verecek miras ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir.

Oğlak ve Yükseleni Oğlak Olanlar: Pazartesi günü aile, ev, arsa konuları gündeme gelebilir. Salı ve Çarşamba günleri hobilerinize vakit ayırabilir, varsa çocuklarınızla eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri çalıştığınız yerde astlarla ilgili ve sağlıkla ilgili konular gündeme gelebilir. Hafta sonu ise ikili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz.

Kova ve Yükseleni Kova Olanlar: Pazartesi günü yakın yerlere seyahatler, akraba, kardeş ziyaretlerinde bulunabilir, medya, yayıncılık, iletişim konularında gündeminizi meşgul edebilir. Salı ve Çarşamba günleri aile, ev, arsa konuları gündeme gelebilir Perşembe ve Cuma ve günleri hobilerinize vakit ayırabilir, varsa çocuklarınızla eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Hafta sonu ise çalıştığınız yerde astlarla ilgili ve sağlıkla ilgili konular gündeme gelebilir.

Balık ve Yükseleni Balık Olanlar: Pazartesi günü para ile ilgili konular gündeme gelebilir. Salı ve Çarşamba günleri medya, yayıncılık, iletişim konularında gündeminizi meşgul edebilir. Perşembe ve Cuma günleri aile, ev, arsa konuları gündeme gelebilir Hafta sonu ise hobilerinize vakit ayırabilir, varsa çocuklarınızla eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsiniz.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500