Advert
Siz Serdar Aziz’i tanır mısınız?

Siz Serdar Aziz’i tanır mısınız?

Sosyal Medya üzerinden sallamaları, yuvarlamaları gider  yapmaları artık zerre kadar kale almıyorum. Profili saklı yumurta kafaların tehditleri umurumda değil.

Sosyal Medya üzerinden derin Bursaspor için sinyalcilik yapan, ispiyonculara ve işbirlikçilerine bir mesajım var.Hani derin Bursaspor tarafından bizlere sahte sakat olarak belletilen Serdar Aziz kasık sakatlığı olmasaydı… Arka göbeği düşük Milli Takım onun katkısıyla büyük olasılıkla gruptan çıkar ve finallerde oynardı.

SONRA NE OLURDU BİLİYOR MUSUNUZ?

Bu genç yaşta Avrupa’nın dev takımlarından “sponsorsuz” teklif alıp futbol hayatına Avrupa’da devam ederdi. Serdar Aziz için kader böyle istedi ve o kapılar “şimdilik” kapandı.

Gelelim Kapıkule’den içeride yaşanan kayıkçı kavgalarına...

Serdar Aziz sakatlıkların dışında takımını sırtında taşıdığı, canını dişine taktığı, hayati maçlarda asistler yaptığı, önemli goller attığı sezonun sonlarına doğru sakatlandı. İçerden ayarlı mesajlarla sakatlığı yalandan olduğu algısı yaratıldı. Milli Takımda oynayamayacağını bildiği halde Fatih Terim’in Fransa 2016 onurunu yaşasın diye kadroya alınca fitne üretim merkezinden kendisini milli takıma sakladı şehir efsanesi yazıldı. Maalesef ki bu mektuba herkes inandı.

NELER NELER SÖYLENDİ… 

Tribünde babası ve kardeşlerine bir bardak çay çok görülürken, aynı zamanda Serdar Aziz’de kimmiş saygısızlığı yapıldı. Oysa o “O gün Bursaspor’un takım kaptanıydı.Karakter olarak, kaptan olarak adamlığını biliyordum ama babasının bana onun ailesi için yaptıklarını anlatıp ALLAH herkese böyle evlat nasip etsin dediğinde adamın dibi olduğunu anladım.

O TAKIMINA KAZANDIRARAK GİTTİ

Yönetim onun futbol olarak değil, parasal getirisinin hesabında olduğu ilk günden beri belliydi. İlk sakatlığı için yapılan sinyalcilik, ardından menajer açıklamalarına yanıt olarak perçinlenerek maaşlı ağızdan kamuoyuna servis edildi.

Türkiye’de kasasında para, yüreğinde hedef olan bütün takımların listesine olan Serdar Aziz, Galatasaray ile anlaştı ve gitti. Gitti ama alilerin velilerin gibi takımına “döviz bazlı” geri almak kaydıyla emanet borç olarak verdiği paraları misliyle takımına kazandırarak gitti.

YOLUN AÇIK OLSUN EVLAT!

Serdar Aziz kendisinden beklediğim gibi yayınladığı çok güzel ve anlamlı bir mesajla Bursa ve Bursaspor’ a veda etti. Adamlığı, futbolu ve yüreği güzel adam yolun açık olsun. ALLAH sakatlık vermesin ve seninle gurur duymaya devam edeyim.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500