Advert
9-15 Nisan haftası 2018 burçlara genel bakış
Fatma Doğan

9-15 Nisan haftası 2018 burçlara genel bakış

Pazartesi günü ay Oğlak burcunda ve haftaya otoritemizi koyacağımız hayatı daha ciddiye alacağımız haftanın ilk gününden sonra, Salı ve Çarşamba günleri ay Kova burcuna giriyor. İki günlük süreçte olaylara daha farklı bakacağımız değişime açık olacağımız süreçten sonra, Perşembe Cuma ve Cumartesi günü ay Balık burcunda olacak. Duygusal hassas ve değişime adapte olmaya çalışacağımız birkaç gününden sonra Pazar günü ay koç Burcuna geçiyor. Hafta son gününde daha girişken, gözüpek ve enerjik tamamlıyor olacağız. Bu hafta nasıl geçecek burçları nasıl etkilenecek gelin hep birlikte inceleyelim.

 

Koç ve Yükseleni Koç olanlar: Pazartesi günü iş ve kariyer alanında hareketlenme gündeme gelebilir. Salı ve Çarşamba, günleri kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri dedikodular, belirsizliklerle karşılaşabilir, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz. Pazar günü ise kendinize vakit ayırabilirsiniz. Girişimlerde ve sportif aktiviteler de bulunabilirsiniz.

Boğa ve Yükseleni Boğa Olanlar: Pazartesi günü eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gibi konular gündeme gelebilir. Salı ve Çarşamba, günleri iş ve kariyer alanında hareketlenmeler olabilir.Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Pazar günü ise perde arkası olaylar, dedikodular, belirsizliklerle karşılaşabilir, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz.

İkizler ve Yükseleni İkizler Olanlar: Pazartesi günü borç, alacak verecek miras ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Salı ve Çarşamba, günleri eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gibi konular gündeminizi meşgul edebilir. Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri iş ve kariyer alanında hareketlenme gündeme gelebilir. Pazar günü ise kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz.

Yengeç ve Yükseleni Yengeç Olanlar: Pazartesi günü ikili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz. Salı ve Çarşamba, günleri borç, alacak verecek miras ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gibi konular gündeminize gelebilir. Pazar günü ise iş ve kariyer alanında yeni oluşumlara girebilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan Olanlar: Pazartesi günü çalıştığınız yerde astlarla ilgili konular gündeme gelebilir. Sağlığınıza varsa evcil hayvanlarınıza dikkat etmenizde fayda var. Salı ve Çarşamba günleri ikili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz. Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri borç, alacak verecek miras ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Pazar günü ise eğitim, yurtdışı, uzak yerlere seyahatler, hukuki konular gibi konular gündeminize gelebilir.

Başak ve Yükseleni Başak Olanlar: Pazartesi günü günleri hobilerinize vakit ayırabilir, varsa çocuklarınızla eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri çalıştığınız yerde astlarla ilgili konular gündeme gelebilir. Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri ikili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz. Pazar günü ise borç, alacak verecek miras ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir.

Terazi ve Yükseleni Terazi Olanlar: Pazartesi günü aile, ev, arsa konuları gündeme gelebilir. Salı ve Çarşamba günleri hobilerinize vakit ayırabilir, varsa çocuklarınızla eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalıştığınız yerde astlarla ilgili ve sağlıkla ilgili konular gündeme gelebilir. Pazar günü ise ikili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar konularında istişarelerde bulunabilirsiniz.

Akrep ve Yükseleni Akrep Olanlar: Pazartesi günü yakın yerlere seyahatler, akraba, kardeş ziyaretlerinde bulunabilir, medya, yayıncılık, iletişim konularında gündeminizi meşgul edebilir. Salı ve Çarşamba günleri aile, ev, arsa konuları gündeme gelebilir Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri hobilerinize vakit ayırabilir, varsa çocuklarınızla eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Pazar günü ise çalıştığınız yerde astlarla ilgili ve sağlıkla ilgili konular gündeme gelebilir.

Yay ve Yükseleni Yay Olanlar: Pazartesi günü para ile ilgili konular gündeme gelebilir. Salı ve Çarşamba günleri medya, yayıncılık, iletişim konularında gündeminizi meşgul edebilir. Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri aile, ev, arsa konuları gündeme gelebilir Pazar günü ise hobilerinize vakit ayırabilir, varsa çocuklarınızla eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsiniz.

Oğlak ve Yükseleni Oğlak Olanlar: Pazartesi günü kendinize vakit ayırabilir, girişimlerde bulunabilir, sportif aktivitelere katılabilirsiniz. Salı ve Çarşamba, günleri para ile ilgili konular gündeme gelebilir. Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri yakın yerlere seyahatler, akraba, kardeş ziyaretlerinde bulunabilir, medya, yayıncılık, iletişim konuları gündeminize gelebilir. Dikkatli olmakta fayda var. Pazar günü ise hobilerinize varsa çocuklarınıza vakit ayırabilir hoş vakit geçirebilirsiniz.

Kova ve Yükseleni Kova Olanlar: Pazartesi günü perde arkası olaylar, dedikodular, belirsizliklerle karşılaşabilir, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz. Salı ve Çarşamba, günleri kendinize vakit ayırabilir, girişimlerde bulunabilir, sportif aktivitelere katılabilirsiniz. Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri para ile ilgili konular gündeme gelebilir. Pazar günü ise yakın yerlere seyahatler, akraba, kardeş ziyaretlerinde bulunabilir, medya, yayıncılık, iletişim konuları gündeminize gelebilir.

 

Balık ve Yükseleni Balık Olanlar: Pazartesi günü kulüpler, dernekler, arkadaşlar gibi sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Salı ve Çarşamba, günleri dedikodular, belirsizliklerle karşılaşabilir, içe çekilebilir, bilinçaltı çalışmalarına yönelebilirsiniz. Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri kendinize vakit ayırabilirsiniz. Girişimlerde ve sportif aktiviteler de bulunabilirsiniz. Pazar günü ise para ile ilgili konular gündeme gelebilir.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500