Advert
Fikri, projesi olup param yok diyenlere
Mehmet Çetinkaya

Fikri, projesi olup param yok diyenlere

Fikri, projesi olup param yok diyenlere

‘Bir projem var, bir buluşum var, bir fikrim var, bir çözüm önerim var ancak yeterli veya ilgili yerlere sesimi duyuramıyorum’ gibi cümleler kuruyorsanız, biz sizlere yardımcı olmak için buradayız.

Yerelde, gerektiğinde ulusalda veya uluslararasında sesinizi ulaştırmak adına Allah’ın izniyle elimizden geleni yapacağız.

Özel ve güzel projeler ama yeni bir buluş ama mevcut bir projeyi geliştirmek adına bizimle paylaşabilirsiniz.

Bu projeler ister üretim, ister pazarlama, ister ihracatı geliştirme, ister tarım, ister turizm, ister trafik, isterseniz de kamu kurumlarına ister özel kurum ve vakıflara yönelik olabilir.

Sonuçta iş birliğinden güç doğar;bize de düşen köprü olarak sesinizi duyurmak olacaktır.

Özelikle; gençleröğrencilerkadınlarçalışanlarçalışmayanlar emekleyen ve emekleyemeyenler…

Bu köşemiz sizlere açıktır.

Projeniz ya da özel fikrinizi anlatan fotoğraf, resim veya herhangi bir görselle birlikte fotoğrafınızı aktaracağınız bilgilerle beraber bize gönderin hem yayınlayalım hem de takipçisi olalım

Birçok kurum projelere destek veriyor. Projelerinizi ve fikirlerinizi asla küçümsemeyin. Kim bilir o projeniz geliştirmeye ve hem önünüzü açmaya hem de ülke ekonomisine çok şey katabilir…

Her buluşun ve fikrin kendine özgü hikâyeleri var.

Bazıları daima derki: Fikrimiz ve projemiz var ancak paramız yok…

Projeyi ortaya koyarsak, gene sermayesi olanlar bundan istifade ederse benim istifadem ne olacak,demeyin çünkü fikrinizi ve projenizi gerektiğinde koruma altına alabilirsiniz.

..Ve inanın, sizin kadar kimse inanmayacak. Hayata geçirmek adına tek gerçek sermaye değil. Kendinize güvenin. Biz size güveniyoruz.

Unutmayalım ki birçok insanda para var ancak proje yok.

Projelerinize devlet sahip çıkar ama özel bir müteşebbis sahip çıkar ama STK’lar sahip çıkarmı bilemem ancak bildiğim tek şey projelerinizi gerekli yerlere duyurabiliyorsanız hak ettiğiniz karşılığı alacaksınız.

Sizde bilirsiniz ki bazen fikirler tek başına bir şey ifade etmiyor. Bunun için de ilgili yerlerin gerekli parasal ve rehberlik desteklerini vermesiyle ve doğru yerlerle çalışarak projeyi hak ettiği yere getirebiliriz.

Türkiye ve Dünya genelinde bulunan melek yatırımcıları ile buluşanların var olduğunu biliyorsunuz.

Bu sebeple bizler de a gazete ailesi olarak özel fikirlerin desteklenmesi için gerekli finans kaynakları ile buluşmalarına vesile olmak ve projeleri hayata geçirmek için köprü vazifesini yapacağız.

Buluşların bir kısmı zannedildiği gibi uzun bir zamanda ya da pahalı araştırmalar sonucu ortaya çıkmadığı hepimizin malumu.

Bazen ihtiyaçtan bazen araştırma sonucu ortaya çıkan bazen daha çok emek vererek buluş potansiyeli olan insanların özel yeteneği ile ortaya çıkar.

İcat edilmeyen bir şey mi kaldı? Elbette var hem de çok…

İnsanlık ve yaşam devam ettikçe asla buluş kapıları kapanmaz

Bir buluşum yok ancak bir fikrim veya önerim var diyorsanız onu da yayınlarız…

Proje sizden tanıtmak bizden.

Projelerimize sahip çıkarak ve uygulayarak milli ve yerli üretime destek olabiliriz.

İşte mail adresimiz: cetinkaya66@gmail.com veya cetinkaya@agazete.com.tr

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500