Advert
Lafı gelmişken

Lafı gelmişken

Söz gereksizlere gelmişken… Bence artık kulübün yakasını bırakması gerekiyor bu kişilerin. Her adımları olay,her yaptıkları yanlış. Hatta doğru bir iş yapanları bile yanlış adım atmaya iten zararları var o tesislerde.

Sadece Özlüce’de takılan, bu sonu gelmeyen zararlılar ya bırakacak, ya da rezil olacak. Futbolcu transferlerinde kapalı kapılar ardında menajerlerden 100, 200 bin Eurodeğerinde paraları ceplerine indirip en büyük Bursasporlu gibi ortalıkta gezmeyecekler.

Bunun için de ne gerekiyorsa yapacağım. Bu camia senelerce neler yaşadı, neler çekti bilen var mı acaba? Semtte yetişip Londra doğumlu havalarında gezenler sözüm size kendinizi biliyorsunuz bir an önce koşar adım uzaklaşın o kulüpten.

SON SÖZ SANA BAŞKAN

Senin iyi niyetinden ve bu takıma olan saygından kimsenin şüphesi yok. Bu konuda kendimi de eleştirdim geçtiğimiz haftalarda.

Geçen sene yapılan yanlışlardan dönüldü ancak bu sene üzerine yenileri eklenmemeli. Takımın havası gayet yerinde şuanda ben bu takımdan umutluyum, sorun yok. Ancak taraftarı biraz dinle ve gereksiz bütün futbolcuları pilot takıma gönder.

Orada ister oynatsınlar ister kadro dışı bıraksınlar. Sen zaten paralarını ödüyorsun. 3. Lig’de dipte bir takımda forma şansı bulamayan futbolcu yaşı kaç olursa olsun havlu atar unutma. Yolla gitsin, gidenlerin yerine iş yapacak 3 adam bu takımı uçurur.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500