Advert
Yok öyle dünya!..

Yok öyle dünya!..

Bursaspor’da sular hiç durulmuyor. Bunun nedeni nedir ne değildir az çok biliyoruz. Ancak şu anda takım üzerinden rant sağlamak, reklam yapmak ya da insanları birbirine kırmak ne size ne bize ne takıma ne de taraftara fayda sağlar.

Ortaya atılan iddialar doğru ya da değil önemli olan şudur. Kulüp içerisinde gerçekten bu paraları hesabına geçirecek düzeyde hain var mı? Ben olduğuna inanmıyorum ama en azından varsa da bunu öğrenmemiz lazım…

Lakin onun zamanı şimdi değil. Sezon yeni başlamış, transferler yeni, camia kendini tazelemiş, inat uğruna şimdi ortalığı karıştırmak tamamen rantın başka bir türlüsüdür.

Ben bunları bir kenara bıraktım umurumda bile değil kim ne demiş ne yapmış umursamıyorum bile.

Benim için önemli olan cumartesi sahamızda oynayacağımız Alanyaspor maçı. Bu maçtan mutlak 3 puan çıkması gerekiyor. Aksi bir sonuç bizim için gerçekten iyi olmayacaktır.

Daha hazırlık maçında Balıkesir’de bile transfer diye bağıran tribünler bu maçta olası bir aksilikte ikiye bölünür. Ben her şeyin en kötüsünü düşünürüm arkadaş. Ben Bursasporluyum.

Bu takım en dipteyken de o tribündeydim, şampiyon olduğunda da biz tuttuğumuz takımı şampiyon yaptık. Şimdi birileri kalkacak bu camiayı ikiye bölecek olmadık laflar söyleyecek. Yok öyle yağma…

Bu kulübün başkanı başarısız olmuştur.

Geçen sene en çok eleştiren, güven tazelemesinin şart olduğunu söyleyen birisi olarak bunu söylüyorum ama bu sezon destek vermemiz lazım.

Şimdi Başkan Ali Ay’ın beni tesislere almadığını varsayarak konuşuyorum.

Ne yapmam lazım,

takıma sırt dönüp yerden yere vurmak mı lazım? Ya da kalkıp kötülemek mi lazım?

Ben gördüğüme inanırım, ondan duyduğumla, bundan gördüğümle değil bizzat gördüğüme inanırım. Bu takım bu sezon iyi yerlere gelecek, biraz sabır.

Destek ve sabır bir arada olursa emin olun Avrupa hayal falan değil. İster inanın, ister inanmayın.

Özlüce tesislerinde her sabah toz yutmak inanın ciğer açıyor. Sabah sporuna bekleriz o tesislere, bir avuç basın personeli olarak oradayız her sabah.

Süha Gürsoy, Orhan Güney, Cemal Ekentok, Erkan Sağlık gibi ağabeylerin yanında olmak da ayrıca güzel.

Konum bilgisi paylaşmıştım sosyal medyadan. Anlayana…

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500