Advert
Umutsuzluk
Fatih Akkuş

Umutsuzluk

1 Temmuz itibariyle Paul Le Guen işbaşı yaptı. Yaptı ancak adam ne istediyse olmadı. Sen koskoca Bursaspor camiası olarak eğer ki elindeki forvetlerden kanat çıkarmaya çalışıyorsan kusura bakma ama o işte acemilik var.

Sen geçen sene yaşananlardan ders çıkardık diyorsan ve hala daha aynı hareketlere devam ediyorsan iş bilmezlik vardır, ancak 3 transfer yapıldı. Bence yerinde transferler...

Barış Yardımcı için zaman lazım ondan kısa vadede harikalar beklemek, şapkadan tavşan çıkmasını beklemek olur.

Neticede kümeye düşen Gaziantepspor’un futbolcusu. Koskoca Gaziantep’in de bu duruma düşmesi ayrı parantez açılması gereken bir durum, ancak biz yinede bakalım işimize.

Ekong ve Titi nokta transfer olduklarını zaten gösteriyor. Yönetim olarak sen acele etmeyip böyle transferler yapacaksan başımla beraber ben beklemeye razıyım.

Ancak bu ve daha iyisi gelmeli. Aslında Bursaspor 3 değil 6 transfer yapmış oldu. Ozan Can Kökçü, Pascal ve Yusuf Abdullah; bunlarıda sayarsak…

Benim en çok sevindiğim konu Pascal ve Abdullah oldu. Genç ve gelecek vaat eden futbolcular. Neticede başkan sen yeterki böyle işe yarayan topçu al bırak çileği, kiviyi; hal Görükle tarafında Acemler değil.

Ben tekrar tekrar söylemek istiyorum. Bu sene ben bu takıma güveniyorum ve taraftarında bu takıma güvenmesi gerektiğini savunuyorum. Neticede bu sene kader senesi, bu sene hak senesi.

Gelecek iki kanat transferiçok şey katar bu takıma, demedi demeyin. Bursa store mağazaları ne yazık ki kan ağlıyor. Kombine satışı desen keza öyle.

Ne olması lazım! Dünya yıldızı izlemek isteyen LCD televizyon alsın taksitle, kombine değil. Yani yönetime kızıp takıma sırt çevirmek ne yazık ki taraftarlık değil. Tabi ki kızacağız, tepki koyacağız, ama arma yalnız bırakılmaz biz böyle öğrendik ağabeylerimizden.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500