Advert
Ben inat değil kararlı bir insanım...

Ben inat değil kararlı bir insanım...

Mudanya Belediye Başkanlığının 3. yılını bitiren Hayri Türkyılmaz CHP İl Başkanı, Milletvekilleri, Belediye Meclis üyelerinin katılımı ile basın buluşması gerçekleştirdi.

Güzelyalı ve Marmara denizi manzaralı 'Kahve Beyaz'da yapılan toplantıya 1924'de kurulan bando eşliğinde Cumhuriyet marşları ile karşılanmamız güzel bir sürpriz oldu.

Hayri Türkyılmaz konuşmasında üç senenin sonunda kendisini daha genç ve hizmet için geleceğe hazır hissettiğinin altını çizerken, bunun doğru ve halka hizmetten kaynaklanan mutluluğun hemşerilerindeki yansıması olduğunu söyledi.

Üç yıl içerisinde yaptıkları hizmetleri sıralayan Türkyılmaz, aslında en büyük hizmetlerinin belediye bütçesini disipline edilmesi ve şeffaf olması, halkın bir kuruşunun heba edilmemesi olduğunu söyledi.

Türkyılmaz, Mudanya'nın Kentsel Anayasası yapılmadan bir karış yeri imara açmadıklarını, hazırlıkların sonuna geldiklerini ondan sonra yapılacak düzenlemelerin halka ve Mudanya'ya rağmen olmayacağını ifade ederken, bu işlemleri temiz, hilesiz ve fesatsız yapacakları sözünü verdi.

BŞB’nin hesaplarında Mudanya'ya harcanan bütçenin 450 milyon lira olduğunu söyleyen Türkyılmaz bu para Mudanya'ya harcanmamıştır, kimlerin cebine gitmiştir ona baksınlar dedi.

BŞB Başkanının kendisi ile uğraşmasına bir anlam veremediğini söyleyen Türkyılmaz, ben bu ekibimle 450 milyon liraya Mudanya'yı yeniden yaratırım, hem de 40 yılda değil dokuz ayda bitiririm 'Hodri Meydan' dedi ve son cümlesine ağır da olsa böyle sarfetti: "Sahil yolunu bitirememek kendi ayağına sıkmaktır. Bursa'ya ve Mudanya halkına ihanettir. Bursa'nın başına gelen en büyük felaketlerden birisi Recep Altepe'dir."

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500