BURSA
Giriş Tarihi : 12-09-2020 08:38   Güncelleme : 12-09-2020 08:38

'Vira' nostalji

Özlüce 'Vira Balık Restoran' işletmeci İbrahim Akın altı ay içinde üçüncü kez fantazi müziğin unutulmaz sesi Gülden Karaböcek'i hayranlarıyla buluşturdu.

'Vira' nostalji

Ufuk IRGAŞ-Mustafa TANITAN

Birkaç yıl öncesine kadar Arap Şükrü Sokağında 4 restoranla Bursalılar başta olmak üzere yerli ve yabancı turistlere balık ikramında bulunup unutamayacakları programlar sunan işletmeci İbrahim Akın üç yıl önce hizmete açtığı Özlüce Vira Balık Restoranda Gülden Karaböcek'i konuk etti. Girişimci işletmeci İbrahim Akın program sırasında yaptığı konuşmada rezerve ile mekanına gelip menü ikramıyla Karabaöcek'i izleyen müşterilerine hitaben yaptığı konuşmada "Uzaktan yakından mekanıma gelerek bana ve sanatçıma destek veren müşterilerime canı gönülden teşekkür ediyorum. Koorona virüs yüzünden dört aydan bu yana kapalıydık. Sağlık bakanımız ve Hükümetimizin aldığı kararlara uyarak ben ve çalışanlarımın ekmek kapısı mekanımı yeniden hizmete açtık. Millet olarak pandemi süresini en az kayıpla atlatmamız için Allah'ıma dua ediyor hepinize iyi seyirler diliyorum" ifadelerini kullandı. Akın Bursalıları sürpriz sanatçılarla buluşturmaya devam edeceğini ve 26 Eylül de Banu Alkan'ı mekanında konuk  edeceğini söyledi.

HEM OYNADI HEM'DE OYNATTI

Gülden Karaböcek üç saati aşan programı sırasında istekleri yerine getirdi ve müşterilerle birlikte sevilen şarkıları seslendirdi. İlerleyen yaşına rağmen Karaböcek satış rekorları kıran Dilek Taşı ve diğer eserlerinin müşterileriyle birlikte okudu. Ünlü sanatçı masa masa dolaşarak hatıra fotoğrafları da çektirdi. Karaböcek etkinliğin ardından işletme sahibi İbrahim Akın ve hayranlarına kendisine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti. 50 senedir sahnelerde şarkılarını seslendiren Karaöcek'e Arap Mustafa namlı arkadaşımız Mustafa Tanıtan'ın sürprizi geceye hoş bir sada bıraktı.