Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 12-06-2019 10:36   Güncelleme : 12-06-2019 10:36

Üstümüze ceza yağdı

İçinde bulunduğu mali kriz yetmiyormuş gibi, bir de PFDK’dan ceza yağdı Bursaspor’a. Kötü tezahürat nedeniyle Yeşil Beyazlı kulübe 1 milyon 365 bin TL para cezası verildi.

Üstümüze ceza yağdı

Erkan ŞEN
Bursaspor taraftarının çağrısını dün gazetemizin spor sayfasında okuyucularımızla paylaşmıştık. Teksas tribün liderlerinden Sedat Yıldız, beraberlik mesajları vermiş ve eklemişti: “Timsah’ı düştüğü yerden elbirliğiyle kaldıralım.” Taraftarımız geçtiğimiz sezon çileden çıktı evet ancak bazı durumlarda duygularımıza hâkim olmamız gerekiyor. PFDK yine bakmadı gözümüzün yaşına ve kötü tezahürat nedeniyle Yeşil Beyazlı kulübe 1 milyon 365 bin TL para cezası kesti. 

TARAFTARIN FEDAKÂRLIĞI ORTADA

Malum ekonomik kriz var kulüpte… Keşke bazı konularda kendimizi frenleme şansımız olsa. Bursaspor taraftarının fedakârlığını kimse eleştiremez fakat PFDK ceza verirken sizi küfre iten maçın psikolojinizi nasıl etkileyip etkilemediğine bakmıyor. Verilen cezalar arasında bir detay ilgimi çekti: ‘Talimatlara aykırılık nedeniyle…’ Teknik direktörün basın toplantısına katılmaması halinde verilmekteymiş bu ceza ve kulübün yaklaşık 40 bin lira da bu nedenle çıkmış cebinden. Bursaspor’un en çok ceza aldığı maçlar arasında ise Fenerbahçe ve Göztepe maçları ön plana çıkıyor.