Advert

TÜED Bursa geziyor

Türkiye Emekliler Derneği Bursa Şubesi geçtiğimiz hafta sonu İstanbul gezisi ile üyelerine harika bir gün yaşattı.

TÜED Bursa geziyor

İzzet GÜNAY

Hayatın her alanında hizmet yarışında olan dernek, Ankara Kızılay’daki misafirhanesi ve Erdek Narlı Köyü Sosyal Tesisleri’nin yanı sıra Afyon’da son aşamaya gelinen Termal Tesisleri, bir çok özel sağlık kuruluşlarıyla yaptığı indirim anlaşmaları, taksitli yakacak imkânları, Nilüfer İrfaniye’deki 1201 konutun teslimi, Korodan, Halk Oyunları Ekibine kadar hayatın her alanında hizmete devam ediyor.

HAYATIN HER ALANINDAYIZ
Başkan Mesut Özşen gazetemize yaptığı açıklamada, “Şubemizce yoğun bir katılım ile gerçekleştirilen İstanbul tarihi yarımada turumuzda Sultan Ahmet Cami, Ayasofya, Yerebatan Sarnıcı, Alman Çeşmesi, Dikilitaş, Topkapı Sarayı, Mısır çarşısı ve tekne turu ile gezimizi sonlandırdık. Bu gezimizde bizlere her konuda yardımcı olan Mamma Turizm’e ve ilgili personeline, kültür turuna katılımları ile bizleri yalnız bırakmayan sayın üyelerimize, gezi boyunca üyelerimize yardımcı olan çalışanlarımıza çok teşekkür ederiz” dedi.

HİZMETE DEVAM
Özşen, “1971 yılında kurulan şubemizin değerli üyelerine bir nebze de olsa katkıda bulunmak, yıllarca bu ülke menfaatleri için hayatlarını adamış emeklilerimizin bu günden sonra da en verimli çağlarında, hayat tecrübeleriyle birlikte daha neler yapabileceklerini herkese kanıtlamak, adlarını duyurmak, Türkiye’de layıkıyla yaşatmak için, örgütlü toplum olma bilinciyle hizmetler üretmeye devam etmekteyiz. Malum, emeklilerimiz arasında çok düşük maaş alan ailelerimiz de var. Bizler her alanda üyelerimize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500