Advert

Trabzonlular Orhan Aygün’le

Bursa Trabzon Kültür ve Dayanışma Derneği’nin yeni başkanı Orhan Aygün oldu. Aygün, “Hemşehrilerimize hizmet edebileceğini düşündüğümüz üyelerimizden yeni bir yönetim oluşturduk. Elimizden gelen çabayı göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Trabzonlular Orhan Aygün’le

Gülin ÖZDEMİR

Bursa’da 1979 yılından beri faaliyet gösteren Bursa Trabzon Kültür ve Dayanışma Derneği’nin yeni başkanı belli oldu. Dernek lokalinde yapılan olağan kongreye daha önce Trabzon Kültür Yardımlaşma Dernek Başkanlığı’nın yanı sıra Bursa Barosu Başkanlığı, iki dönem Bursa milletvekilliği yapan ve hali hazırda Adalet Bakan Yardımcılığı yapan Avukat Zekeriya Birkan da katıldı. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimiz için saygı duruşu yapıldı. Kongrede dernek faaliyetleri ve geleceğe yönelik izlenecek yol haritası belirlenmeye çalışıldı.

EN İYİ HİZMETİ VERECEĞİZ

Tekstilci siyasetçi Orhan Aygün, tarafından tek listeli seçim, genel kurulca onaylanarak seçilmiş oldu. Üyelerin tamamının oyunu alarak başkanlığa seçilen Orhan Aygün, yaptığı konuşmada şunları söyledi: “1979 yılından beri derneğimize emeği geçen bütün başkan, yönetici ve üyelerimize teşekkür ediyorum. Kongre sürecinde yaptığımız görüşmeler ve istişareler sonucunda dernek olarak hemşehrilerimize hizmet edebileceğini düşündüğümüz üyelerimizden yeni bir yönetim oluşturduk. Elimizden gelen en iyi hizmeti vermeye çalışacağız.”

Orhan Aygün başkanlığında oluşan yönetim kurulunda şu isimler yer aldı:

Orhan AYGÜN-  Tekstilci

Yasin SAĞER- Müteahhit / Basın

Salih Ömer ERDOĞAN- Müteahhit

Mehmet KURT- Müteahhit

Hakkı ÜÇÜNCÜ- Madenci

Mustafa KÜÇÜK- Emekli Savcı

Hüseyin UYSAL- Önceki dönem Bursa Gençlik ve Spor İl Müdürü

Ömer ERTÜRK-Tekstilci

Celil ÇOLAK- Harita Mühendisi

Yusuf AYDIN- Liman İşletmecisi

Orhan SAMAST-İş adamı

Hakan ŞENOCAK- İş adamı

Ziya AŞKAR- Müteahhit

Bekir AYYILDIZ-Tekstilci

Fatih GÜR-Avukat

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500