BURSA
Giriş Tarihi : 15-02-2020 09:35   Güncelleme : 15-02-2020 16:23

Trabzon’da hayat futboldur

Maç öncesi Royal Termal Hotel’de konaklayan Hekimoğlu Trabzon FK Teknik Direktörü Mustafa Alper Avcı bugün oynayacağı İnegölspor maçıyla ilgili gazetemize açıklamalarda bulundu. Daha önce birçok kulüpte çalıştığını ifade eden Avcı, sporun içinde olan her yerde bir takım ciddi sıkıntıların olduğunu söyledi.

Trabzon’da hayat futboldur

Gülin ÖZDEMİR
Osmangazi’de bulundan Termal Hotel’de konaklayan Hekimoğlu Trabzon FK Teknik Direktörü Mustafa Alper Avcı, bugün oynayacağı İnegölspor maçıyla ilgili gazetemize açıklamalarda bulundu. Avcı, “Trabzon’da takım olarak biraz daha birlik beraberlik var. Milliyetçilik var. Orda tesislerin alt yapı tesisleri de var. Tesis futbolcuyu evinden alıyor antrenmana getiriyor antrenmandan sonra duşunu alıyor yemeğini yiyor tekrar servis evine bırakıyor. Bu Türkiye’de birçok kulüpte olmayan bir uygulama. Şimdi Trabzon’da böyle bir uygulama var” açıklamasında bulundu. Sporun içinde olan her yerde bir takım sıkıntıların olduğunu söyleyen Avcı, “Cemil Başkanımızın Trabzonspor’a gönlü var. Her yerde de söyler ama Trabzonspor bize hiç destek vermedi. Trabzonspor’dan kaleci istedik, Arda’yı istedik, Caferi istedik sadece Murat Cem’i gönderdi oda oynamadı. Koordineli çalışma olsa çok iyi olur” dedi.

AMACIMIZ GALİBİYETLE AYRILMAK
Avcı açıklamalarına şöyle devam etti: “Samsunspor ve Manisaspor biraz daha önde gibi fakat her takım birbirini yenebilecek güçte ve ben şuna inanıyorum; bu lig de hiç bir şey ilk yarıda ki gibi olmayacak. Bu maçta İnegölspor bizim bir altımızda 5.sırada bulunuyor. Öncelikli amacımız galibiyetle ayrılmak. İnegöl’de bizim rakibimiz. Oyunda farklı ve zor bir maç olacak yavaş yavaş planladığımız kadroya, İnegöl maçıyla birlikte nispeten başlayacağız Trabzon’da herkes Trabzonludur ama Hekimoğluna da destek veren büyük kitle var. Deplasmanlarda bizi yalnız bırakmadılar. Takımımız bunu başaracak güce sahip. Ama herkesin şansı eşit. Takımımız iyi konsantre olduğunda başarılı sonuçlar aldık.”