Advert

Timsah'ta 'serbest' deprem

Stancu alacaklarının ödenmemesi sebebiyle tek taraflı fesih hakkını kullanarak serbest kaldı. Daha önce de John aynı uygulamayla serbest kalmış ve bir bakıma takım da bu yükten kurtulmuştu. Amaaa nereye kadar… Başta Shehu ve diğer yabancılar da aynı durumdan yararlanmaya kalkışırsa Bursaspor'u bekleyen tehlikeyi siz düşünün.

Timsah'ta 'serbest' deprem

Fatih AKKUŞ

Abdullahi Shehu’nun da ödemelerinde zorluk çeken yönetime bu konuda gözdağı verdiği gelen bilgiler arasında. Peki ya bu da giderse? İşte o zaman Bursaspor’un diğer yabancıları da aynı fırsattan yararlanmak isteyecektir. Ancak Samet Aybaba ve yönetim bu konuyu bizden daha önce düşünmüş olacak ki “Ocak ayına kadar ödememiz gereken 100 milyon var. Bunun için kaynak arayışındayız” demişti. Bunun bir miktarı bulundu. Arazi satışıyla toplam 25 milyonluk bir rakam kasaya girecek. FİFA ve Federasyon'dan da gelecek rakamlarla 50 milyon gibi bir rakamı şimdiden buldu. Belediye seçimleri ve siyasilerin desteği de geldiğinde bu sorun ortadan kalkacak gibi duruyor.

POTADA ÇIKIŞ ARANIYOR

Potanın Timsahları bugün saat:17:00’de Atatürk Spor Salonu'nda Edirne Basket’i ağırlıyor. 6’da 6 yaptıktan sonra sahasında Düzce ve deplasmanda Ogm Orman takımlarına mağlup olan Yeşil Beyazlılar sahasında konuk edeceği Edirne’yi yenip tekrardan çıkış arayacak. Kaybedilen sadece 2 maç lig henüz devam ediyor ve alınacak galibiyet takımı tekrardan havaya sokacak. Saat:17:00’de ki mücadelede biletler 5 tl.

spor Timsah
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500