Advert

Timsah hız kesmeden

Bursaspor’da taşlar yerine yavaş yavaş oturuyor. Maddi sıkıntıların bunalttığı Özlüce’de bugünlerde huzur hâkim. Sezon öncesi hazırlık programının ilk etabını bitiren Yeşil Beyazlı takımda gençlerin moralli olması camiayı umutlandırıyor.

Timsah hız kesmeden

Erkan ŞEN

Kulübün resmi internet sitesinde dün itibariyle sezon öncesi hazırlık programının 1. etabının sonlanacağı bilgisi paylaşılmıştı. Dün yapılan idmanlarda oyuncuların oldukça hırslı oldukları gözlerden kaçmazken, özellikle gençlerin moralli olması, ‘Takımda yavaş yavaş her şey yoluna giriyor’ yorumunu yaptırdı.2 günlük izinin ardından 15 Temmuz Pazartesi akşam yapacağı antrenmanla 2. etaba başlayacak olan Timsah, 26 Temmuz tarihine kadar çalışmalarını sürdürecek. 3. etap çalışmalarına Afyon’da devam edecek Yeşil Beyazlı takımın 4 tane hazırlık maçı oynayacağı da edinilen bilgiler arasında.

TRANSFERDE ÇOK SESSİZİZ 
Maddi imkânsızlıklarınmoral bozduğu Özlüce’de bugünlerde huzur hâkim. Başkan Mesut Mestan’ın futbolcularla içli dışlı olması ve teknik ekiple sık sık irtibat halinde kalması umut veren gelişmelerden. Transferdeki sessizlik ise taraftarın canını sıkıyor. Gelecek ve gidecek futbolcuların belirsizliği kafaları karıştırırken, transfer listesine alınan isimlerin kadroya dâhil edilememesi tribünün eleştirdiği konulardan.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500