Advert

Tatilcilerin tercihi ‘akıllı’ ev

Yaz sezonuyla birlikte kiralık ev rezervasyonları artış gösterirken misafirlerine keyifli bir deneyim yaşatarak olumlu değerlendirmeler almak isteyen ev sahipleri, akıllı sistemlere odaklanıyor. Yale’in akıllı kapı kilitleri; kapıda kalma, anahtarı kaybetme veya anahtarın başkasına verilmesi gibi olası durumlara karşı kesin ve güvenli çözümler sunuyor.

Tatilcilerin tercihi ‘akıllı’ ev

Özellikle son yıllarda internet üzerinden ev kiralama imkânı sunan sitelerin yükselişiyle birlikte, pek çok kişi yaz tatillerini kiralık evlerde geçirmeye başladı. Bu durum karşısında ev sahipleri de hem misafirlerine güvenli bir ortam sunmak hem de olumlu değerlendirmeler alarak evlerini tekrar kiralayabilmek için akıllı çözümlere yönelmeye başladı. Kilit çözümleri ve akıllı güvenlik sistemleri alanında dünyanın lider markalarından Yale, sunduğu çözümler ile ev sahiplerine ve kiracılara keyifli bir deneyim yaşatıyor.

Misafirlere anahtar kopyalamanın veya temizlik personeli bulundurmanın ev sahipleri tarafından genellikle tercih edilmediğini söyleyen Yale Türkiye Genel Müdürü Hasan Mavuş, “Yale’in dünya genelinde yaptığı araştırmaya göre, evlerini kiraya verenlerin yüzde 70’i anahtar sorununa en uygun çözümün akıllı kapı kilidi olduğunu düşünüyor ve buna yatırım yapıyor. Akıllı kapı kilitleri sayesinde kapıda kalmak, anahtarı kaybetmek ve anahtarın başkasına verilmesi gibi en yaygın endişeler de gideriliyor. Yale’in son iki yılda akıllı kapı kilitleri satışlarının büyük bir kısmını, mülklerinin genel olarak güvenliğini artırmak isteyen deneyimli ev sahiplerine yapması da bu durumu kanıtlıyor” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500