Advert

Sporseverler haydi fuara!

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Network Fuarcılık ve Merinos AKKM işbirliğinde hazırlanan Sağlıklı Yaşam ve Spor Fuarı, 25-28 Ekim tarihleri arasında Merinos AKKM'de kapılarını ziyaretçilere açıyor.

Sporseverler haydi fuara!
Bursa Valiliği, Bursa Uludağ Üniversitesi, Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Bursa İl Sağlık Müdürlüğü, Bursa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Türkiye Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu, KOSGEB Bursa Müdürlüğü başta olmak üzere ilgili STK’ların ve sektör temsilcilerinin katkılarıyla düzenlenecek olan fuarda, tüm hazırlıklar tamamlandı. Sağlıklı yaşam ve spor alanında yer alan tüm unsurları aynı platformda buluşturacak olan fuar, yarın saat 11.00’de Merinos AKKM’de Bursa protokolünden ve spor dünyasından önemli isimlerin katılımıyla açılacak.
YENİ PROJELER
Bursa’nın turizm potansiyelinin artırılması, fuarcılık sektöründen gerekli payı alması adına yerel ve ulusal kurum ve firmalarla iş birliklerine imza atarak Bursa’ya önemli fuarlar kazandıran Network Fuarcılık, 2018 yılındaki 7. fuarını Bursalılarla buluşturuyor. Fuarda; sağlıklı yaşam ve spor alanında hizmet veren kurumlar yeni projelerini tanıtma imkânı bulacakken, farklı spor dallarındaki uzman isimler de çeşitli oturumlarda konuşmacı olarak yer alacaklar.
4 GÜN BOYUNCA 
Önemli bir organizasyonu daha Bursalılarla buluşturmaktan mutlu olduklarını ifade eden Network Fuarcılık Genel Müdürü Hasan Eker, daha kaliteli ve nitelikli etkinlikleri şehre çekerek kongre ve fuar endüstrisine katkıda bulunmak istediklerini ifade etti. Fuarı hazırlarken, Bursa’nın bir spor şehri olduğu gerçeğinden yola çıktıklarını da belirten Eker fuarla ilgili şu bilgileri verdi: “4 gün boyunca sağlıklı yaşam ve spor alanında Bursa’da faaliyet gösteren firmalarımız, fuar alanında stantlarını açacaklar. Bunun yanı sıra spor ve sağlıklı yaşam üzerine söyleşi ve panellerle fuarımız zenginleşirken, sporcular, fitness salonları, hastaneler, spa merkezleri, spor malzemeleri firmaları, spor gıda takviye firmaları, beslenme uzmanları, spor ile ilgili dernek ve federasyonlar, psikologlar ve akademisyenler bir araya gelecek.”
ÖNEMLİ PANELLER
Eker, sözlerini şöyle noktaladı: “Fuar kapsamında, Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonu Mahmut Irmak, spor tutkusuyla tanınan sunucu yazar Ece Vahapoğlu, Eski Milli Basketbolcu Nefes Eğitmeni Neslihan Yavuzcan, Pilates Eğitmeni Gülşen Demirci, Diyetisyen Canan Tanrıöver, Yoga Eğitmeni Helen Yalçın gibi alanında ünlü isimler gösteri ve söyleşiler yapacak. Ayrıca Bursa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tekvando ve eskrim gösterisi sunacak. Bunun yanı sıra Yeşilay ve Bursa İl Sağlık Müdürlüğü, TSYD Bursa Şubesi, Anadolu Spor Gazetecileri Derneği ve ilgili akademisyenlerin panelleri de fuara renk katacak.”
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500