BURSA
Giriş Tarihi : 10-09-2020 09:04   Güncelleme : 10-09-2020 09:45

SELAMİ ERSOY’UN MELEKLERİ ARTIK BURSA’DA

Kütahya’dan İstanbul’a, İstanbul’dan Bursa’ya uzanan bir başarı hikayesi… Bu başarı kısa zamanda Bursa’da da müşteri memnuniyetiyle adını duyuran San Kuaför’e ait. Peki bu başarının sırrı ne, kısa zamanda neler yaptı da Bursa’da adından söz ettirdi, gelin bunları San COIFFURE Bursa Şubesi’nin Koordinatörlerinden Berk Eren’e soralım.

SELAMİ ERSOY’UN MELEKLERİ ARTIK BURSA’DA

Özkan YILDIRIM

San COIFFURE Bursa Şubesi’nin Koordinatörlerinden Sayın Berk Eren ile SanCOIFFURE’nin Bursa'daki çalışmaları, hedefleri başta olmak üzere daha birçok konuyu ele aldığımız güzel, kapsamlı bir röportaj gerçekleştirdik.

• Berk Bey öncelikle Bursa'da şube açmış olduğunuz için sizlere Bursa’ya hoş geldiniz demek istiyorum, görmüş olduğum kadarıyla San Kuaför Bursa şubesi konum, donanım ve büyüklük bakımından da gerçekten çok iyi düşünülmüş çok güzel dizayn edilmiş her şeyiyle gerçekten muazzam salon olmuş. Bizlere kısaca kendinizden bahseder misiniz?  Sonrasında da Bursa'da neler yapmayı planlıyorsunuz bu konularla ilgili bilgi verirseniz sevinirim?

BURSA BİZİ ÇOK SEVDİ...

----Ben Berk Eren, Selami Ersoy ile ortalama 7 seneden beri tanışıyorum, hayatımdaki en büyük şansım oydu. Önce Kütahya'dan İstanbul'a şimdi de İstanbul'dan Bursa'ya geldim. Bizim için, bu kadro için “Selami Ersoy’un melekleri” derler. Şimdi de işte görmüş olduğunuz gibi Bursa'da hizmet veriyoruz. 7 seneden beri bu meslek içerisindeyim. Biz pandemiden yasaklar gelmeden 3 gün önce açılıyorduk, talihsiz bir zamanda geldik, çok büyük aksilikler yaşadık ama Bursa halkı bizi o kadar çok sevdi ki hiçbir zaman bizi yalnız bırakmadılar. Bursa halkı kendini bilen bir halk, kadınlar inanılmaz zeki ve kendini tanıyan kadınlar. Ne istediğini bilmeyen kadın yok burada, onu kesinlikle gördük, hepsinden çok memnunuz yapabileceğimiz en güzel işleri onlara yapmak için buraya geldik.

TESETTÜRLÜ BAYANLARI UNUTMADIK…

Tesettürlü bayanları da asla unutmuyoruz, üst katımızı onlara ayırdık, çok özel bir yer. Tuğba hanım birçok tesettürlü fenomen ünlü ile beraber çalışmış erkeklerden hiçbir farkı olmayan bir usta, üst katımıza kadın hariç kimse girmiyor. Çok rahat bir ortamda saçlarını hünerli ustamız Tuğba Hanım'a kesinlikle emanet edebilirler.

• Peki buraya İstanbul'dan kaç kişi geldiniz ve buradaki toplam personeliniz kaç kişi?

DAHA BAŞKA MÜJDELERİMİZDE OLACAK

---- İstanbul'dan bizimle birlikte 11 kişi geldi, Selami Bey aslında İstanbul hayatından çok yorulmuştu burada daha sade bir hayat yaşamayı isterken, bizle beraber gelince Balat’ta burada çok lüks bir salon yaptı.800 metrekare bir salon, çok harika bir salon ortaya çıktı, çok yatırım yaptı gerçektende. Başka projeleri de var güzellik sektörüne de girmek istiyor hep beraber.

SELAMİ BEY ÇOK İDEALİST BİR İNSAN

Selami Bey gerçekten çok idealist bir insan, öngörülüdür, hepimizin hayalleri ile ilgili ayrı bir planı var. Yanında çalışan insanları sadece kuaför mesleği için yetiştirmek isteyen bir insan değil, hayata karşı yetiştirmeye hayata hazırlamaya çalışan bir insan. Onunla ilgili tam bir idealist ve tamamen öngörülü diyebilirim. Birimizi Dubai'ye göndermek istiyor, birimizi doğuya Diyarbakır'a göndermek istiyor. Mesela beni daha çok medya ile ilgili ilişkiler çalışmalarla ilgili kullanmak istiyor. Hepimizle ilgili ayrı planları programları var dediğim gibi.

Buraya 11 çalışanımız İstanbul'dan geldi ayrıca Bursa'dan da eklemeler oldu. Şu an 23 kişilik bir personelimiz mevcut. Elbette hedeflerimiz her zaman her geçen gün hep daha iyiye hep daha güzele, bu manada bizler de söylemiş olduğum gibi Selami Ersoy'un Melekleri olarak bunu ortaya koymaya çalışıyoruz, elimizden geldiğince en güzel hizmeti Bursalı kadınlara sunmak istiyoruz.

•  Ne gibi hizmetler veriyorsunuz burada genel anlamda kısaca neler söylersiniz bizlere Berk Bey?

BÜTÜN UYGULAMALARDA İDDİALIYIZ

---Bizim için Bursa'da en büyük eksiklik olarak gördüğümüz mikro kaynak, Bursa kadınları bundan aşırı korkak ve ürkekler, biz gördüğümüz zaman tabi gözlerinize inanamıyoruz, biz kendimize övmek gibi değil ama işimizi eğitimimizi hakkı ile almış olduğumuzdan çok doğal naturel kendi saçınızdan dahi ayırt edemezsiniz yapmış olduğumuz uygulamaları. Saç uzatma sistemlerini biz saç nakli diyoruz o kadar doğal anlayacağınız ve bu konuda kesinlikle kendimize güveniyoruz çok iddialıyız.

• Gelecekte Bursa'ya özel ne gibi hedefleriniz var?

AKLINIZA GELEN EN İYİYİ, GÜZELİ DÜŞLEYİN

----Bursa'nın kadınlarını daha da güzelleştirmek için geldik. Güzellik Merkezi, solaryum aklınıza gelebilecek güzellikle ilgili ne varsa onlar olacak ama aklınıza gelen en iyiyi düşünün kesinlikle o olacak.

•  Daha yeni geldiğiniz kısa zamanda Bursa'da büyük bir ivme kazandığınız muhakkak. Peki Bursa'da ikinci bir şube olabilir mi?

FSM OLABİLİR

----FSM’de düşünüyoruz biz daha yeni yeni Bursa'yı tanıyoruz. Bursa insanını çok sevdik bakıma ihtiyaç duyan insanlar hepsi öyle zaten, bütün kadınlara özel biliyorsunuz. Bursa kadını bunun çok iyi farkında kaliteyi güzel yerlerde aramayı biliyorlar, bizde bu manada Balat'ta açmış olduğumuz bu şubemizin yanı sıra ilerleyen süreçte FSM’de de bir şube açmayı hedefliyoruz.

• Peki Berk Bey diğerlerinden farkınız nedir sizin?

---Farkımız şöyle bizim, biz a kalite kadına hitap etmek istemiyoruz sadece, biz bütün kadınlara hitap etmek istiyoruz. Çok zengin olup da hani sadece zengin müşteri gelsin istemiyoruz. Bize gerçek anlamda öğrenci de gelsin, normal ev hanımı da gelsin, fabrikatör bir hanımefendi de gelsin bizim için hiçbir şey fark etmez. Biz kesinlikle insan ayrımı yapmıyoruz, herkesten almış olduğumuz para aynı. Yurtdışından gelse, Kütahya'dan da gelse, Bursa'dan da gelse hepsi aynı. Herkese aynı muameleyi yapıyoruz.

• San Kuaför’ün toplamda ülkemizde kaç şubesi var acaba Berk Bey?

16. ŞUBEMİZ OLACAK

---Birkaç ay içerisinde açılacak şubelerimizle birlikte toplamda 16 şubemiz olacak.

• Yavaş yavaş röportajımızın sonuna gelmiş bulunmaktayız, son olarak  neler söylemek istersiniz?

---Kıskanıyor musunuz, bizim sloganımız ama farklı bir isyan sonuçta çok kıskananımız var o yüzden kıskanıyor musunuz diyoruz bütün Bursalı kadınları şimdilik Balat Şubemize bekliyoruz onlara buradan ayrıca sevgilerimizi selamlarımızı göndermek istiyorum. Diyerek sözlerini tamamladı.

HEPSİNE SONSUZ TEŞEKKÜRLER

San Kuaför Bursa Şubesi Koordinatörü Sayın Berk Eren'e çalışmalarında ve gelecek hedeflerinde başarılarımızı iletmiş olduğumuz gibi, diğer Koordinatör Sayın Semih Akpınar'a ve tesettür bölümü sorumlusu Sayın Tuğba Ersoy'a röportajımıza yapmış oldukları  katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz. Bu güzel işletmeyi Bursa'mıza kazandıran ülkemizin çok önemli değerlerinden Sayın Selami Ersoy’a da ayrıca teşekkürlerimizi bir borç biliyoruz…

İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Ahmet Yesevi Mah. Piknik Caddesi

Neo Flats Sitesi No: 6/D NİLÜFER/BURSA

Çalışma Saatleri:08:00 - 20:00

(0537)209 40 16