Advert
Advert

ŞEHİDİNİN EMANETİNE SAHİP ÇIK

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Bursa Şubesi’ni ziyaret eden BAM, şehit ailelerinin ve gazilerin yanında olduklarının mesajını verdiler.

ŞEHİDİNİN EMANETİNE SAHİP ÇIK

 

Erkan ŞEN

Şehit Dul ve Yetimler Derneği Bursa Şubesi, düzenledikleri etkinliklerle farkındalık yaratan bir kurum olan Başarıyı Arttırma Merkezi (B.A.M.) Yönetimi ve Başkanı Oktay Oto'yu ağırladı. Ziyaretten memnun olduklarını dile getirerek konuşmasına başlayan dernek başkanı Metin Şenol, ilerleyen zamanlarda güzel işbirlikleri yapılabileceğini söyledi.

ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ

Vatan için şehit düşen güvenlik kuvvetlerinin geride bıraktıkları emanetlere her zaman sahip çıkacaklarını dile getiren B.A.M. Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Oto, milli hedefleri olan bireylerin yetiştirilmesi gerektiğine vurgu yaptı. Kurum olarak askerin ve polisin arkasında olduklarını ifade eden Oto, terörle mücadele konusunda, vatan sever insanlar olarak ellerinden gelen her şeyi yapacaklarının altını çizdi.

BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİLER

Şehit ve gazi yakınlarına ücretsiz eğitimler vermeyi düşündüklerini açıklamalarına ekleyen Oto, “Kahraman gaziler ve yaşamlarını vatan topraklarının huzuru için vermiş  şehitlerimiz bizim için çok değerli. Bu vatan için canını veren, uzvunu kaybeden her vatan evladı bizim için çok önemli" ifadelerini kullandı.

Harekete geçmek lazım

Vatandaşlara kaliteli hizmet verebilmek için her geçen gün yeni projeler ürettiklerine vurgu yapan Oto, Şehit Dul ve Yetimler Derneği ile birlikte güzel işlere imza atacaklarına inandığını söyledi. Oto açıklamalarını şöyle sonlandırdı: "Her ay derneğin belirleyeceği bir yerde ya da eğitimleri kendi merkezimizde verebiliriz. Bunları masaya yatırıp, biran önce harekete geçmek lazım.” 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500