BURSA
Giriş Tarihi : 14-01-2020 08:39   Güncelleme : 14-01-2020 08:39

Şantan 1 numara

Eğlencenin Bursa’daki en önemli adreslerinden biri olan Şantan, müzikseverleri bekliyor. Mekanın işletme müdürü Nazmi Balibey, gazetemize yaptığı açıklamada “Farkımız turistik olmak” dedi.

Şantan 1 numara

Ufuk IRGAŞ

"Müzik ve eğlence Şantan Restoranda yaşanır" diyen işletme müdürü Nazmi Balibey Santral Night Club'ün yer aldığı komplekste müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet verdiklerini söyledi. İki kattan oluşan Turistik Şantan Restoran'da her gece canlı müzik yapılmakta ve üstünde yer alan teras da ise Nefis kebap çeşitleriyle birlikte canlı maç izlenebiliniyor. Kompleks de yer alan Santral gazinosunda ise müşterilerine doyumsuz Programlar sunuluyor.

FARKIMIZ TURİSTİK OLMAK 
Yaklaşık üç yıllık geçmişiyle müzik ve eğlence severlerin uğrak yeri haline gelen turistik Şantan Restoran İşletme Müdürü Nazmi Balibey'le bir söyleşide bulunduk. Deneyimli işletme müdürü Balibey bize yaptığı “Farkımız turistik olmak” diyerek başladığı açıklamada “Kompleksimizde şimdiye kadar yüzlerce ünlü isim sahne alarak Bursalılara unutamayacakları programlar sundular. Sahne alan sanatçıların tamamına yakını Bizleri arayarak sahne almak istediklerini ifade ettiler. Bizlerde inci eleyip sık dokuyup gelen sahne tekliflerini yerine getirdik. Size Kompleksimizden de kısaca bahsetmek istiyorum. Eski Garaj Kent Meydanında bir Kompleks olarak faaliyet gösteren ŞANTAN Restoran’da Eğlence ve Müzik sevenler için her akşam canlı müzik icra edilmektedir. İkinci katta ise çeşitli kebap ve nargile keyfi yapıp dev ekranda maç izlenebiliniyor. ‘Sar beni’ eseriyle binlerce kişinin hayranlığını kazanan Denizkızı'nın da sahne aldığı restoranımızda şu günlerde değişimli olarak Kader ve Havva sahne almaktadır" ifadelerini kullandı. Deneyimli işletmeci Balibey, "Nişan doğum günleri ve sürpriz partilerinde verildiği Restoranımızda hatırlarsanız geçtiğimiz yıl 40 sanatçı ile sizinde doğum gününüzü kutlamıştık. Müessesemiz 3 Nisan da gazeteci Mustafa Tanıtan’ın doğum günü ve meslekteki 41. yılı kutlamalarını bu mekânda gerçekleştirmek istiyor. İstanbul, Ankara ve İzmir'den sürpriz sanatçılar da 3 Nisan’da gerçekleştirmeyi düşündüğümüz gecede sahne alarak programa renk katacaklar" diye konuştu

O BURSALILARIN BAŞ TACI OLDU
Müzik ve Eğlence sektörünün tanınmış siması Şantan Restoran kompleksinin işletme müdürü Nazmi Balibey genç ses sanatçısı Denizkızı hakkında ise şu açıklamayı yaptı: "Sempatik, alçak gönüllülüğü, güler yüzü, fiziği, bitip tükenmeyen sahne performansı, güzelliği ve de sesi ile Bursalıların gönüllerinde taht kuran Denizkızı sahne teklifimize hiç bir zaman hayır demedi. Para pul sormadan mekânımızda sahne alan Denizkızı'nın er ya da geç hak ettiği yere gelmesini arzu ediyoruz." Balibey kendilerine bu imkânı veren patronu Ahmet Özden beye teşekkür etmeyi de unutmadı.