BURSA
Giriş Tarihi : 17-03-2020 07:07   Güncelleme : 17-03-2020 07:07

Samsunlular kahvaltıda buluştu

Gürsu Samsunlular Derneği’nin geleneksel hale gelen kahvaltı programı bu sene Seyfettin Alkan sponsorluğunda gerçekleştirildi. Çok sayıda Samsunlu vatandaşımızın katılım sağladığı programda, protokol de hazır bulundu.

Samsunlular kahvaltıda buluştu

Ufuk IRGAŞ

1985 yılından beri üretim yapan Alkan Kauçuk İmalat, İhracat, İthalat Makine Yedek Parçaları Yönetim Kurulu Başkanı Seyfettin Alkan sponsorluğunda geçtiğimiz hafta son Gürsu Köfteci Güven Et’te bir kahvaltı programı düzenlendi. ASDİN Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Kılıçaslan’ın da sponsor olduğu Gürsu Samsunlular Dernek Başkanı Faruk Çetin ve yönetim kurulunun düzenlediği kahvaltıya; Gürsu Kaymakamı Mustafa Koç, eski kaymakam Nazım Madenoğlu, MHP İl Başkan Yardımcısı Beşir Deniz, Yeniden Refah Partisi İl Başkan vekili Kamil Edik, Gürsu Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Ahmet Orhan, Büyükşehir Sağlık işleri daire başkanı Mehmet Fidan, Millet Mahallesi Samsunlular Dernek Başkanı Şenol Çulcu, Bursa Yaşar Doğu Dernek Başkanı Dursun Koç, Ladikliler Dernek Başkanı Ahmet Kanooğlu ile yaklaşık iki yüz elli Samsunlu katıldı. Dua ile başlayan kahvaltıda dernek başkanı Faruk Çelik bir teşekkür konuşması yaptı.

BİRLİĞİMİZ BOZULMASIN

Samsun'un Bafra ilçesinden 45 yıl önce Bursa'ya göç eden ve açtığı kauçuk mamulleri imalathanesi ile Bursa ekonomisine katkıda bulunan Sanayici İşadamı Seyfettin Alkan kahvaltıda yaptığı konuşmada, "Saygıdeğer kaymakamlarım, belediye başkanım, siyasi partilerimizin değerli başkanları, SAMDEF üyesi derneklerin başkanları, muhtarlarım ile siz değerli hemşerilerim Gürsu Samsunlular Derneği’mizin verdiği kahvaltı programına katılmanız beni çok mutlu etti. Konuşmacı büyüklerim gereken konuşmaları yaptılar; ben sizlere sadece teşekkür etmek için mikrofonu elime aldım. Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum. Yüce Rabbim birliğimizi bozmasın inşallah" ifadelerini kullandı.