Advert

Prens 5 yaşında

Almirhan inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Şenol kardeşi Yunus Şenol’un minik oğlu Yiğit Alp Şenol için geçtiğimiz gün Millet Mahallesi UNEMEK Ekmek Fırın Cafe'de doğum günü partisi düzenledi.

Prens 5 yaşında

Mine Cansu MAZI-Mustafa TANITAN

Düzenlenen doğum günü Partisine amca Ahmet Şenol, eşi ve çocuklarıyla bütün akrabaları, Esma Sultan Konakları sakinleri de katılarak iyi yaşlar dileklerinde bulundu. Baba Yunus Şenol doğum gününde  “Oğlum inşallah adı gibi Yiğit olur” diyerek başladığı konuşmasını şöyle sürdürdü. Oğlum Yiğit Alp’in beşinci doğum gününü kutlamak amacı ile burada toplandık. Tek evladım Yiğit Alp'in doğum  günü partisine katılarak bizimle birlikte mutluluğumuzu paylaşan ağabeyim Ahmet Bey başta olmak üzere yengelerim, eş dost ve akrabalarım ile Anne dediğim Mine Ablama teşekkür ediyorum. Biricik Oğlum Yiğit Alp’in milletini, devletini, bayrağını ve vatanını seven ülke sevdalısı biri olarak yetişmesini arzu ediyor ve nice doğum günü kutlamaları yapmasını, sünnetini ve mürüvvetini görmeyi Allah bize nasip etsin dileklerinde bulunuyorum” ifadelerini kullandı.

NAZIM BABA'DAN TULUM SÜRPRİZİ

Beşinci yaş gününü babası amcası ve yakınları ile sevenleriyle birlikte kutlayan Yiğit Alp'e kiracıları UNEMEK Fırın sahibi Nazım Aydoğdu tulum dinletisi sürprizi yaptı. Aslen Rizeli olan fırın sahibi çaldığı Tulum eşliğinde söylediği yöre türküleriyle doğum gününü taçlandırırken, baba yarısı amca Ahmet Şenol ve fırın çalışanları da Aydoğdu ya eşlik etti. Pasta kesimi ve ikramı tebrik ile hediye takdiminin ardından doğum günü partisi sona erdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500