Advert

Paşader’in paşası Ülkü Ocakları

Bu sene on beşincisi düzenlenen PAŞADER Halı Saha Futbol Turnuvası’nda renkli görüntüler vardı. Dostluk içinde geçen turnuvada Mustafakemalpaşa Ülkü Ocakları şampiyon oldu.

Paşader’in paşası Ülkü Ocakları

Gökhan GÜNDOĞDU

Bursa Mustafakemalpaşalılar Derneği’nin düzenlediği 15. halı saha futbol turnuvasında Mustafakemalpaşa Ülkü Ocakları takımı şampiyon oldu. Büyükşehir Çiftehavuzlar Spor Tesisleri’nde 24 takımın mücadele ettiği turnuvanın final maçında rakibi Körekem Derneği’ni 10-6’lık skorla yenerek şampiyon olan Mavi Beyazlıların kupasını AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin verdi. Final maçından önce oynanan üçüncülük dördüncülük maçında Rakibi Alpagut'u yenen Körekemspor ise turnuvada üçüncü oldu. PAŞADER ödül törenine AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin, CHP Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Süleyman Çelik, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, MHP Mustafakemalpaşa ilçe Başkanı Nebi Algan, Mustafakmalpaşa Ülkü Ocakları Başkanı Mustafakemalpaşa kökenli sanayici işadamları da katıldı.

BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN
Bursa’da gerçekleştirdiği etkinlik ve faaliyetlerle birçok STK’ya örnek olan Bursa Mustafakemalpaşalılar Dernek Başkanı Kıvanç Atmaca, ödül töreninde yaptığı konuşmada “Yaklaşık bir buçuk ay süren ve Centilmenlik çerçevesinde 24 takımın dört grupta mücadele ettiği maçlar sonunda dört güzide takımımız gruplarından çıkarak yarı finale kalmış ve bugün oynanan maçlar sonunda da Mustafakemalpaşa Ülkü Ocakları takımı finalde karşılaştığı Köreken Derneği’ni farklı bir şekilde yenerek hak ettiği şampiyonluğa ulaştı. Ben ve yönetim kurulum şampiyon takım ve ilk üç dereceyi paylaşan takımlar ile en az gol yiyen kaleci ve gol Kralımızı kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Davetimize icabet eden, Sevgili Futbol sevdalısı dostlarıma Derneğimizin hedef ve faaliyetlerinden de kısaca söz etmek istiyorum. Derneğimiz gerçekleştirdiği tüm faaliyet ve etkinliklerde insanlığa hizmeti ön planda tutmuştur. Çocuklarımıza, gençlerimize, yetişkinlerimize, hasta ve yaşlılarımıza gerekli koşullarda hizmet etmek bizlerin en önde gelen amaçlarıdır. Çocuklarımıza açmış olduğumuz yaz spor okulları ile sevgi, saygı ve kardeşlik duygularını aşılamak, gençlerimiz ile gerçekleştirdiğimiz, düzenlediğimiz spor faaliyetleri ve turnuvalar ile birlik beraberlik ruhunu pekiştirmek, gelecek nesillere daha duyarlı ve sorumlu bireyler katabilmek en büyük amacımızdır. Okuyan gençlerimize bir nebze de olsa destek verebilmek için çeşitli eğitim bursları sağlamak, kadın kollarımızın özverili çalışmaları ile yaşlı ve hasta insanlarımızın yaşam sevincini artırarak hayata tutunabilmeleri için destek olmak, çeşitli kültürel, tarihi ve turistik geziler düzenleyip ülkemizin tanıtımını yaparak çevre bilinci ve duyarlılığını artırmak için derneklerimize büyük sorumluluklar düşmektedir. Bu vesile ile turnuvamıza katılan tüm takım ve sporcularına, yöneticilerine, Sponsorluk yaparak takımlarımıza destek veren kişi ve kuruluşlarımıza, maçlarımızı büyük bir özveri ile yöneten genç futbol hakemleri derneğimize, maçlarımızı ilgi ve heyecanla izleyen taraftarlarımıza, turnuvamızda görev alan spor komisyonu üyelerimize, PAŞADER yönetim kuruluna, bugün burada törenimize katılan tüm misafir ve dostlarımıza şükranlarımızı sunarım. Ayrıca turnuvamızda bize desteklerini esirgemeyen; Büyükşehir belediye’sine, Mustafakemalpaşa Belediye’sine, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’na ve Bursaspor kulübüne sonsuz teşekkür ediyorum” diye konuştu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500