Advert

Oltulu vefalıdır

Bursa'ya ve ilçelerine hizmette göreve geldikleri günden bu yana fedakarlıklarını ortaya koyarak çalışan isimlere Oltulu dernekleri vefasını gösterdi.

Oltulu vefalıdır

Sevinç ÇELEBİ 

Gök Kubbe’de hoş seda bırakan devlet büyüklerimize, Bursa Oltulular Derneği Yönetimi ve Köy derneklerinden vefa. Bursa Oltulular Derneği Yönetimi ve Köy Dernek Başkanlarımız ile birlikte Bursamıza hizmet etmiş iki değerli devlet büyüğümüz olan, canımız ciğerimiz, gönül insanı Gürsu Kaymakamımız Sayın Mehmet Makas ve yine gönüllere taht kuran Yıldırım Kaymakamımız Sayın Mehmet Aydın Bey'i uğurlamak ve vefamızı göstermek adına kahvaltı programında bir araya geldik.

SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUM

Bizleri kırmayarak teşrifleri İle bizleri onurlandıran Sayın Vekilimiz Sayın Ali Kul'a, İl Müftümüz İzani Turan'a, MHP 27. Dönem Milletvekili Adayı M. Lütfi Taşci‘ya, çok kıymetli Osmangazi Kaymakamımız Zafer Orhan'a, Nilüfer Kaymakamımız Avni Oral'a, Kestel Kaymakamımız İskender Yönden'e, Ak Parti Yıldırım İlçe Başkanı Oktay Yılmaz'a, MHP İl Başkan Yardımcısı Mustafa Aydın'a, Duaçınarı Başhekimimiz Sami Ulus’a, Güzelsu Köyü Dernek Başkanımız Serkan Özer’e, Elmadüzü Dernek Başkanımız Hasan Yeşilyurt’a, Dutlu Köyü Dernek Başkanımız Eyüp Eyup Albayrak’a, Sülünkaya Köyü Dernek Başkanımız Öner Alkan’a, Ayyıldız Dernek Başkanımız Müslim Elitok’a, iki dönem Oltulular’a başkanlık yapmış olan Derebaşı Derneğimizi temsilen Kasım Dülek’e teşekkürü borç biliyorum.

KATILIM TEŞEKKÜRÜ

Ayrıca; her daim olduğu gibi bu önemli gecede de bizleri yalnız bırakmayan Çayüstü Derneğimizin üyesi ve Oltulular Derneğimizin Genel Sekreteri Ramazan Parlak’a, İnçilileri temsilen Yüksel Kaya’ya, Yönetim Kurulu üyelerimiz Abdulkadir Albayrak’a, Sedat İnci’ye, İbrahim Bedir’e, Terpenklileri temsilen Hüseyin Macit’e, Kemal Akyol’a Murat Özlütürk’e Kurucu Başkanımız Zekı Budak’a, Ömer Faruk Çelebi, Sorikliler’i temsilen Oktay Akıllı’ya, İlhami Koçak’a, Ünlükaya Dernek Başkanımız Mustafa Semizer’e, Abdurrahman Yiğit’e ve önceki dönem Oltulular Derneğimizin yöneticilerine, Oltulu İş Adamlarımıza ve de üyelerimize katılımlarından ve desteklerinden dolayı Bursa Oltulular Derneğimizin ve Köy Derneklerimizin ve Tüm Oltuluların adına teşekkür ediyorum.

 

Abdullah AKAY

Bursa Oltulular Derneği Başkanı 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500