Advert

MÜSİAD işbirliklerini genişletmek istiyor

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi Yönetim Kurulu, Bursa’nın önemli paydaşlarıyla bir araya gelmeye devam ediyor. Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim’i makamında ziyaret eden MÜSİAD Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Alpay ve Yönetim Kurulu Üyeleri, gelecek dönemde gerçekleşebilecek olası işbirliklerini değerlendirdi.

MÜSİAD işbirliklerini genişletmek istiyor

MÜSİAD Bursa Şubesi Yönetiminin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade eden BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim, “MÜSİAD, ülkemizin en önemli STK’larından birisi ve Bursa Şubesi de şehrimize değer katıyor. BEBKA olarak, sahada aktif bir şekilde rol alıyor, iş adamlarımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla bir araya geliyoruz. Onlardan aldığımız geri dönüşlerle bölgemize ve iş dünyasına fayda sağlayacak projeleri hayata geçirmek istiyoruz. Bu anlamda MÜSİAD gibi değerli bir STK ile işbirliği içerisinde olmaktan mutluluk duyarız” dedi.


Ziyarette konuşan MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay da, “MÜSİAD’ın en büyük ve en aktif şubelerinden birisiyiz. Üyelerimiz gerek ekonomiye katkılarıyla gerekse sosyal sorumluluk alanında üstlendiği görevlerle, Bursa’ya değer katıyor. Bir SİAD olarak, sorumluluklarımızdan birisi de üyelerimizin işlerini geliştirmek. Bunun için çeşitli faaliyetler gerçekleştiriyoruz. BEBKA’nın da üyelerimize danışmanlık, girişimcilik, yenilik ve verimlilik konularında değerli imkanlar sunacağının farkındayız. İşbirliği içerisinde olmamızın hem üyelerimize hem de Bursa’ya önemli kazanımlar sağlayacağı inancındayız” diye konuştu.


Ziyaretin sonunda MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Nihat Alpay, BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim’e plaket takdim etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500