Advert

Mükemmellik bizim işimiz

KalDer Bursa ve BUSİAD iş birliğinde gerçekleştirilen 2018 Bursa Mükemmellik Ödülü’nü kazananlar belli oldu. Erdem Kaya Patent 2018 Bursa Mükemmellik Başarı Ödülü, Limak Uludağ Elektrik ise 2018 Bursa Mükemmellik Jüri Teşvik Ödülü almaya hak kazandı.

Mükemmellik bizim işimiz

Çağdaş kalite anlayışının yaygınlaşması, kalite çalışmalarının teşvik edilmesi ve ödüllendirilmesi amacıyla 1998 yılından bu yana KalDer Bursa ve BUSİAD iş birliğinde yürütülen Bursa Mükemmellik Ödülü’nde 2018 yılı süreci tamamlandı. KalDer Basın Bürosu’nun aktardığı habere göre, 2018 Bursa Mükemmellik Ödül süreci 25 Eylül 2018 Perşembe günü düzenlenen basın toplantısı ve ardından gerçekleşen paylaşım toplantısı ile başlamıştı. Sürecin başlamasıyla başvurular alınmış, ardından kuruluşların eğitimleri gerçekleşmişti. Eğitimler sonrasında kurumların hazırlamış olduğu başvuru dokümanları, ödül sürecinde model ve değerlendirme hakkında eğitim almış deneyimli değerlendiriciler tarafından masa başında değerlendirilmiş olup 22 Mart–30 Nisan 2019 tarihleri arasında kurumlara saha ziyareti gerçekleşmişti. Saha ziyareti sonrası değerlendiricilerin yaptığı son uzlaşım toplantı sonuçları Bursa Mükemmellik Ödülü Yürütme Kurulu’nda değerlendirilerek nihai kararı vermek üzere Bursa Mükemmellik Ödül Jürisi onayına sunulmuş ve ödül alacak kurumların belirlenmesi ile 2018 Bursa Mükemmellik Ödül süreci sona ermiştir.

ERDEM KAYA VE LİMAK

Açıklanan sonuçlara göre; Erdem Kaya Patent 2018 Bursa Mükemmellik Başarı Ödülü, Limak Uludağ Elektrik 2018 Bursa Mükemmellik Jüri Teşvik Ödülü almaya hak kazandı. Ödüller KalDer Bursa Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Elbay, BUSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Buğra Küçükkayalar, Vali Yardımcısı Mustafa Özsoy tarafından; Erdem Kaya Patent Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Kaya ve Genel Koordinatörü Türkan Kaya ile Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac’a takdim edildi. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500